Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Megkérhetlek titeket,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Megkérhetlek titeket, hogy legyetek őszinték?

Figyelt kérdés

Szóval össze jönnétek-e egy fiúval úgy, ha tudjátok, hogy nincs benne semmi érzelem, mert a gyerekkori traumák ki ölték belőle??? Viszont azt is tudjátok, hogy a fiú jár pszichológushoz és próbál ellene tenni terápiával. Oh és tegyük fel, hogy ennek a srácnak a barátnője vagy! Ha kiderülne, hogy nem érez semmit és mindent megjátszott, akkor hogy reagálnátok? (részletesen is leírhatjátok..)

FÉLRE ÉRTÉSEK ELKERÜLÉSE ELŐTT!!! A SRÁC NEM PSZICHOPATA ÉS NEM SZOCIOPATA, EGYSZERŰEN NINCSENEK BENNE ÉRZELMEK!

A válaszokat előre köszönöm! Habár valószínűleg jobb, ha nem mondok neki semmit, mert úgyis csak veszekedne, mert már volt ilyen korábban is.

17F



#hazugság #csalás #szivfájdalom #Megjátszott érzelmek
2016. máj. 20. 08:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/235 anonim ***** válasza:
78%
Egy érzelmes lány legyen az fiú, mit várjon egy érzelem mentes fiútól? Eleve nincs értelme akkor...
2016. máj. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/235 anonim válasza:
73%

Mielőtt harag lenne belőle..én nem is jönnék olyannal össze,akiben nem látom, hogy van irántam némi érzelem, vonzódás vagy valami hasonló,ki minek nevezi az ilyet. Érzelmek nélkül nem sok értelme van egy elviekben érzelmekre épülő kapcsolatnak.

Szóval bocsika :)

2016. máj. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/235 A kérdező kommentje:
#2-es tegyük fel, hogy megjátsza azt, hogy vannak érzelmei..
2016. máj. 20. 10:00
 4/235 anonim válasza:
100%
Oké..tegyük fel...de akkor becsapja valahol önmagát is legbelül és lehet, hogy azt a lányt is megbántja, ki tudja mennyire mélyen,aki esetleg tényleg szerelmes belé. Érdemes ezeket szerintem letisztázni, mielőtt bárki sérülne. Így is olyan sok lelkibeteg ember van sajnos :(
2016. máj. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/235 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel, hogy megjátssza?! Felpofoznám.
2016. máj. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/235 anonim ***** válasza:
100%
És szerintem amúgy sem lehet annyira megjátszani, hogy ne jöjjön rá. Az ilyennek miért jó ez? Hogy magába bolondítson egy lányt, aki nem is a srácba szerelmes, hanem egy olyan emberbe, amit a srác alkotott?
2016. máj. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/235 A kérdező kommentje:
Természetesen nem lehet megjátszani ezt a dolgot olyan sokáig én tudom, mert már tapasztaltam, de mivan akkor, ha a srác veled akar maradni, mert normális akar lenni, de nem tud..
2016. máj. 20. 10:21
 8/235 anonim ***** válasza:

Én biztos vagyok benne, hogy ha valaki a barátom lenne, akkor tudnék a problémáiról. Tehát olyan nem lenne, hogy megjátssza az érzelmeit. Ismerném annyira, hogy tudja, hogy mi az igaz és mit játszik meg.

Ha érdekelne ez a fiú, akkor összejönnék vele, persze ez nekem nem biztos, hogy jó lenne, de hát én nagyon naív tudok lenni, ha valakit megszeretek és feljön bennem az a tipikus női dolog, hogy na majd én megváltoztatom :)

2016. máj. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/235 anonim ***** válasza:
100%

de ha nincsenek erzelmeid minek akarsz kapcsolatot egyaltalan?


masreszrol meg ez egy baromi onzo felfogas, hogy te megjatszod ergo becsapod a lanyt, de azert o tartson ki melletted, mert te "normalis" akarsz lenni. nevetseges. nem egy megjatszott kapcsolattol fogsz helyre jonni, igy csak meg melyebbre sullyedsz.



(amugy kicsit olyan jaqen h'ghar-os volt a megfogalmazas :D )

2016. máj. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/235 A kérdező kommentje:

Ez kedves tőled, de nem érezni semmit az olyan nem is tudom.. Hallani, ahogy mindenki mesél, hogy mit csinált nevetnek dolgokon. Nem értem, olyan könnyen megy ez mindenkinek, én pedig képtelen vagyok rá. Barátnő meg azért van és kell mindig, hogy normálisnak látszódjak! Mellesleg eddig csak a nők vették észre ezeket a dolgokat egy idő után. A szem nem hazudik, és bennem üresség van, ezt olvassák ki, csak sokan elsőre mást látnak vagy mást akarnak látni, de egy idő után minden kiderül és kezdődhet az egész előröl..

Párkapcsolat, azért kell hogy normális legyek és hogy (tudom, hogy ez gonoszul fog hangzani, de ez van :/.) szóval azért, hogy a szükségleteimnek eleget tegyek.. Állítólag szerethető vagyok és hamar megszeretnek és én még senkivel se szakítottam ők dobtak el, mert üres vagyok. Magamat egy finom konzervhez hasonlítanám, aminek a tartalmát megették és nem maradt más, mint az üres doboz csillogó doboz finom belső nélkül :/. Amúgy meg elégé idegesítő tud ez az egész lenni.. Nem érezni olyan mintha egy selejt lennél (Persze ezt magamról nem gondolom, de ha megtudnák ezt az emberek, akkor annak mondanának.) Egyszerűen frusztráló, hogy mások éreznek én meg nem, ráadásul nem én tehetek erről, de mindegy. Hát akkor hallgatok tovább.. Amúgy se adok ennek a kapcsolatnak sok időt, mert hamarosan ráébred, hogy ki is vagyok. Nem értem miért nem jó ez nektek.. Egy rendes, okos, jó fej srác, aki eljátssza a legkedvesebb és szimpatikusabb belsőt. Jó azért, mert megjátssza, szóval az nem ő, de valljuk be, az igazi énemet ki szeretné? Pontosan nincs igazi énem, így senki se szeretne bele egy nem létező dologba.. Mindegy köszönöm a válaszokat, akkor nem leszek őszinte.. A terápia nem fog beválni ezt jól tudom, mert nem mindenkin segít, szóval egy dolog maradt.. Igazából kettő.. További színjátszás vagy keresni egy hozzám hasonlót lányban.

2016. máj. 20. 11:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!