Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet úgy flörtölni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet úgy flörtölni, hogy az alig észrevehető legyen? Tudnátok példákat is mondani?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok, amikor a lánynak olyanokat mondunk, amitől elkezd túrázni az agyát, hogy vajon mit is jelenthet.. Főként nem egyértelmű, nagyon indirekt, alig észrevehető kijelentésekkel vagy bókokkal..

Társaságban szeretném felkelteni egy lány érdeklődését, anélkül, hogy az akárkinek feltűnne...



2017. máj. 21. 05:27
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Ez valószínűleg a csajnak se fog feltűnni.

A testbeszédből meg azonnal le lehet venni messziről is, hogy rárepültél, nem kell ahhoz hallani, hogy mit mondasz.

Ha nem mered mások előtt felvállalni, hogy bejön neked, akkor inkább hagyd a pi.csába.

2017. máj. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem írtam h nem merem felvállalni, csak a legelején még nem szeretném mindenki tudtára adni... a testbeszéddel nem lesz gond, de flörtölni egyáltalán nem tudok..


azt szeretném, ha nem jönne le neki elsőre, hogy kikezdek vele, ha ő neki kellene elgodnolkodnia azon, hogy ezt most épp bóknak szántam, vagy csak azért mondtam, mert nekem így jó és belefér a keretembe..


megj.: nem lebeszélésre lenne szükségem, hanem tanácsra.. köszi mindenkinek aki segít!

2017. máj. 21. 09:11
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

"még nem szeretném mindenki tudtára adni."

De miért? Ne mások véleménye érdekeljen, bammeg! Ez a te életed, neked megadnak kell megfelelned, és úgy irányítanod, hogy boldog legyél. Ha boldogsághoz a csaj kell, akkor megszerzed, nem azt nézed, hogy kinek mi jön le.

2017. máj. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

oké, itt valamit félreértelmeztetek..

a felvázolt szitu adott és kész.. nem szeretném a tudtára adni és kész... ez az alaphelyzet és kész...


nagyon indirekt módon szeretnék indítani (mert szégyenlős stb.), megvannak az okok arra hogy miért (nem részletezem..)

ezért köszi a tanácsaitokat, de ezek értéktelenek a fent vázoltak függvényében..


ha nem tudtok a fenti kérdésre válaszolni, akkor kérlek inkább ne is tegyétek... nem abban kell tanács, hogy mit hogy vállaljak fel (ezt tudom és lerendezem magammal).. abban kell tanács, amire a kérdés vonatkozik...


A további segítőkész és hasznos választ adó válaszolóknak előre is köszönöm!

Thx!

2017. máj. 22. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!