Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van valakinek valamilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek valamilyen tapasztalata a megdugnad.com oldallal kapcsolatban? Lehet ott összehozni csajt szexre, vagy ez is egy szokásos kamuprofilos, lehúzós oldal?

Figyelt kérdés

Írtam egy csajnak, az extra díjas mobilszámról vissza is írt, majd irogattunk egymásnak, de kb. a harmadik üzenetem után már el akartam kérni a valós számát és nevét, amit mindenféle indokkal nem volt hajlandó megadni / megmondani.

Kb. még 3 sms-t váltottunk, aztán hagytam az egészet a fenébe. Azóta még írt két smst.



#szexkapcsolat #alkalmi kapcsolat #szexpartnerkereső oldalak
2017. máj. 21. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ezt besz@ptad
2017. máj. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam, teszek egy próbát. De sejtettem, hogy itt se találok olyan csajt, aki benne lenne hosszútávú alkalmi szexben. Valakiknek nagyon jól jövedelmezhetnek ezek a site-ok.
2017. máj. 21. 19:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyet én is besz*ptam pár éve. Az ilyen oldalak mögött nincsenek lányok, hanem dagadt pattanásos pasik irkálnak neked. Az a céljuk, hogy minél több smst küldj, mert abból van lóvéjuk. Ilyen volt az sms-kapcsolatok.hu is. Sajnos azt nem tudom, hogy ezek az oldalak miért legálisak, de minden ilyen emelt díjas SMS oldalt kerülni kell nagyon messziről.
2017. máj. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, én se próbáltam eddig, csak hát ugye olyan nehéz szexkapcsit összehozni bármilyen lánnyal / nővel, hogy gondoltam, hátha..

Mindegy, azt a párezer ft-ot nem bánom, a tanulópénzt megfizettem, ennyi.

2017. máj. 21. 19:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nem találsz egy lányt? Hány éves vagy?
2017. máj. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
34 éves, de asszony és gyerek van, ezért alig van időm felesleges köröket futni.
2017. máj. 21. 23:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Idióta, az ilyen oldalakon nem érdemes "tapasztalatot gyűjteni".
2017. júl. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!