Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már nem szűz/ágyban gyakorlott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szűz/ágyban gyakorlottabb lányok/nők. Ti hogy viszonyultok a még szűz partnerhez?

Figyelt kérdés

Azon gondolkoztam, hogy ha mondjuk jönne egy fiú/férfi, aki még szűz, de ti már nem, hogy reagálnátok le? Értékelnétek vagy inkább óodzkodnátok? Esetleg örülnétek, hogy ti kapjátok meg elsőnek, mert nektek adja, vagy inkább zavarna, hogy nem egy gyakorlott férfi, fiú bújik veletek ágyba?

Csakis az igazat és ha lehet életkorotok is írjátok meg.


2017. máj. 23. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne problémám azzal ha valaki szűz mert legalább nem tud más nőhöz viszonyítani. Szerintem keményen leápolnám egyből nyitásként.. Ha meg megint feláll jól meglovagolnám.
2017. máj. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna.

Nem indulna se előnnyel, se hátránnyal.

20L

2017. máj. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem zavar 23 l
2017. máj. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Előny, mindenképp

De csak akkor, ha saját döntéséből..mert ha pl 25 évesen szűz, és már nagyon dugna, de mindenki elhajtja, akkor mert ronda az illető.

Akkor én se állnék vele szóba.

Bocs :D

2017. máj. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
persze, saját döntésből, mert nem nőcsábász és nem akar mindenkivel ágyba menni, mert olyannak tartogatja, akit igazán szeret és úgy érzi vele tartós lehet a szerelmi kapcsolat, nem csalja meg a nő, érzi, hogy szereti, stb. :)
2017. máj. 23. 22:07
 6/6 anonim ***** válasza:
88%

Nekem minden vágyam egy szűz fiú.

Na majd talán egyszer...

2017. máj. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!