Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ma veszítem el szüzességem....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma veszítem el szüzességem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma délután fogok először lefeküdni Bnömmel.

Az a kérdés, hogy csöretöltve telitárral mennyek-e hozzá vagy csapjam e ki előtte?

Mindennap szoktam kedveskedni magamhoz többször is ahogy időm engedi akár 2-3 alakalommal és alkalmanként is van hogy 2-3x egymás után! tehát elég sűrűn.

Most majd 2 napja nem csináltam már majd el sülök és még van 4-5ora a találkozásig!

Szeretném, hogy ne mennyek el túl gyorsan de mégis nagyon jó legyen, és legyen kedvem kívánjam!

Most akkor álljak neki gyorsba rosszalkodni magammal vagy sem?


Előre is köszi 18/F

Ne aszt írjátok, hogy így is úgy is hamar elfogok menni mert az nem segít, azt írd, hogy bírom tovább és lesz e ugyan úgy kedvem ha most kiv..em :)



2017. máj. 21. 12:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
ne csapd ki ma:D
2017. máj. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod egymás után többször is megy, ne csapd ki, először gyorsan menj el úgy, hogy nem veszi észre, kis játék az ujjakkal, amíg a 9 hónapos veszély el nem szárad, majd vissza akcióba. :D
2017. máj. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Nemmész el hamar, ez hülyeség, önkivel 5 perc alatt lezavarom, amúgy meg 40-50 perc:D
2017. máj. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

na jó de ha elmegyek oral közben?

a csaj tapasztalt és tuti orallal kezd!

2017. máj. 21. 12:33
 5/22 A kérdező kommentje:
azt én meg rögtön a szájába durrantok az elég levágo:)
2017. máj. 21. 12:34
 6/22 anonim válasza:
40%

Mennyek?? Több túlvilág van? Én egyben sem hiszek.. ("mennyek")

A férfi embernek nincs szüzessége amúgy, csak első alkalma de mindegy..

Ha kiszoktad verni egymás után 2-3szor, akkor mindegy, ha most kivered nem?

Csak ne görcsölj rá! Ha rágörcsölsz akkor könnyen megeshet, hogy nem fog felállni, szóval csak higgadj le.

2017. máj. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

mondjuk vettem késleltetős kotont Durex extended pleasure a neve, azt olvasom/hallom rolla 2-3x kinyújtja a dolgot!

úgyhogy ha már rajtam a koton akkor asszem nem lehet gond!

vélemény?

2017. máj. 21. 12:35
 8/22 A kérdező kommentje:
attól nem félek, hogy nem fog felállni mert akkor áll fel amikor akarom söt inkább visza kell fognom néha akaratlanul is ágaskodik szép dolgok láttán
2017. máj. 21. 12:37
 9/22 anonim ***** válasza:
ha elmész nagy dolog, majd 2-3 menetes lesz. ha meg orallal kezd szolsz neki hogy mikor mesz el, bar ha tapasztalt akkor nem fogja meglepni hogy hamar elsulsz.
2017. máj. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nem tudja, hogy szűz vagyok és ugyan nem gondolom, hogy ciki de szeretnék jól teljesíteni és, hogy azt mondja wááááó de jó volt. aztán majd folyamat sexelünk ezen túl és ahogy belejöttem majd megmondom neki nekem az volt az első:).

Igen elmegyek egymás után többször is úgy olvastam szüzek elsőre elmegyek 5-6x csak mindig gyorsan én 2x10-20 percet akarok minimum:).

Egyébként az első mindig a legjobb érzés másodjára is nagyon király de akkor már sokkal tovább bírom vagyis később megyek el.

Ja és nem tudom ez mit jelent de nem attól megyek el, hogy csinálom hanem ha olyat látok (ugye nézem a pronot) olyan pózt jelentet, mimikát ami roppant izgat akkor bumm a semmiből eltudok menni fél perc után is és van, hogy dolgozok rajta 40percet de semmi ha nincs ilyen inger!

Ezért gondolom, hogy ha letérdel elém és bekapja az ad egy brutál jó ingert és lehet elsülök:P

Véleményetek?

2017. máj. 21. 12:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!