Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mit jelent az internetes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent az internetes közbeszédben, amit általában nőkről írnak, hogy: "Dugnám-rúgnám"?

Figyelt kérdés

Az mit jelent az internetes közbeszédben, amit általában nőkről írnak, hogy: "Dugnám-rúgnám" ???


Ezzel a kifejezéssel főleg még 5-10 éve találkoztam nagyon sokat, de egy-két alkalommal manapság is és újra eszembe jutott a dolog.


[link]


2017. máj. 23. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég bunkó, miert kelleni rugni egy lanyt?:D dugni meg jo, de rugni:D
2017. máj. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor valaki csak arra kéne, hogy egyszer megdugd, de amúgy utána "kirúgnád".
2017. máj. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

megdugnám de azták kirúgom az ágyból, azaz csak egy szex erejéig érdekel a csaj

szerintem legalábbis ezt jelenti

2017. máj. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

3-ból 2-en azért elsőre vették, én is erre gondoltam amire a második és harmadik válaszoló.


Akkor olyan nő, aki külsőre szép és szexelne vele az ember, de viselkedésre, stílusra olyan akit utána kirúgna az ember az ágyból egy jó szex után?


1: Ezen jót nevettem :D Szerintem nem szó szerinti rúgdosásról van szó.

2017. máj. 23. 23:02
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

'Akkor olyan nő, aki külsőre szép és szexelne vele az ember, de viselkedésre, stílusra olyan akit utána kirúgna az ember az ágyból egy jó szex után?'

yep, teljesen jól leírtad

2017. máj. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Régebben - a kőkorszak után pár évvel - még úgy mondtuk, hogy "egy patront megér".
2017. máj. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fatal_3rror_ ***** válasza:

"Akkor olyan nő, aki külsőre szép és szexelne vele az ember, de viselkedésre, stílusra olyan akit utána kirúgna az ember az ágyból egy jó szex után?"


Én inkább úgy fogalmaznék hogy külsőre szép, viselkedésre, stílusra meg pont le van szarva mert csak arra kell...

2017. máj. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!