Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Teltebb lányok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teltebb lányok?

Figyelt kérdés

Akik nem jönnek össze vékonyabb sráccal, nektek mi az alsó határ?


És csak kapcsolatra, vagy szexre is esélytelen egy vékonyabb srác?



2017. máj. 24. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig azt mondtam, hogy esélyem sincs egy vékony srácra. Azt gondoltam, hogy ők nem vágynak a telt/duci/kövér lányokra. Erre fél éve mégis egy vékony sráccal vagyok.
2017. máj. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én kimondottan a vékony, szálkás pasikat szeretem.

Mi 3,5 éve vagyunk...

2017. máj. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Egyetlen dologra vagyok csak kíváncsi: ha valaki dagadt, és tudja is magáról, hogy dagadt, hogy a f45zomba lehet annyira igénytelen, hogy nem fogy le?

(A hormonbetegeket ne vegyük ide, de ők max. 1%-át teszik ki a dagadtaknak)

2017. máj. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

#3

Nagyon nagy akaraterő kell hozzá. Aki hízásra hajlamos, az mindig éhes, és az éhség borzasztóan erős hajtóerő.

Megváltozni nagyon nehéz. Nemcsak ebben, más dologban is nehéz ez embernek uralkodnia magán.

Nem tudom, hogy ha olyan hajlamú volnék, meg tudnám-e állni, hogy elhízzak.

2017. máj. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért, de teltebb lányokról volt szó, nem dagadt lányokról.

Én is telt vagyok. Semmi esetre sem dagadt. Mindig is vékony srácokkal jártam és csak egynél kezdeményeztem én, tehát azt sem lehet mondani, hogy rájuk tukmáltam magam.

A férjem is vékony, 18 éve együtt. Imádja a testemet, látom rajta és érzem abból, ahogy kényezteti.

2017. máj. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!