Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orális szex előtt mindenképpen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális szex előtt mindenképpen mosakodni kell? Kb.2-3 órával előtte tudok csak tusolni, így az "aktus" közben már nem fogom magam túl frissnek érezni. Érdemes nedves törlőkendőt használnom vagy mindenképpen zuhanyozzak?

Figyelt kérdés
2017. máj. 24. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Ha tusolsz előtte 2-3 órával, az bőven elég.
2017. máj. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nedves torlokendot ne használj. Legalábbis en nem ugy szeretnem csinálni hogy közben a kendo fura ízét nyalogatom.
2017. máj. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem 2-3 óra nem gáz. Én is csak úgy szeretem a barátomnak csinálni, ha tiszta. Szóval este csak fürdés után szoktam, úgy hogy egész nap a gatyába izzadt úgy nem. De 2-3 óra
2017. máj. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%

Nem kell elotte 2-3 órával elotte tusolni. Igazábol semmi plusz mosás nem is kell neki. Ha minden egyes este megfurdol és tisztálkodsz rendesen akkor nem kell belole csinálni semmi problémát. Nem lesz semmi kellemetlen szagod meg ízed. Nem tudom hogy no vagy-e vagy férfi, ha no, eleve minden pisiléskor megtorlod magad. Én férfi létemre ha kozvetlen aktus elott megyek el vizelni, annyit teszek, hogy akkor wc papírral megtorlom a végét. Ennyi az egész.


Nyugi, ha tisztálkodsz rendesen, nem kell ebbol nagy ugyet csinálni. Természetesen, vannak kulonc esetek, mondjuk ha fizikai munkáv végzel egész nap, és este meg akarod huzni a csajt, akkor azért biztos, hogy jobb lenne elotte lezuhuzni, de ez az egész test izzadságárol szol. De ez már csak kulonc példa. Ha egy diáklány vagy (akár fiu) nem kell.

2017. máj. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Bluefiree, Te hol élsz komolyan? Szegény barátnőd, úgy dugod meg, hogy egész nap otthon poshadtál az alsógatyádba és bepállt a tököd, ő meg azt szagolgassa. Szerinted te vagy az egyedüli emebr a földön, akinem nem izzad vagy mi? Jézusom, de igénytelen lehetsz
2017. máj. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
2! Meg mindeg jobb mint egy budos farkat.
2017. máj. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 5-os. Nem tudom te mirol beszelsz. Én nem posvadok otthon. Ha meg dolgozok, akkor mielott kimennék valahova, elotte lefurdok. Ne itélkezz más hegyett ugy, hogy nem ismered. Nagyon is igényes ember vagyok.


Mert te minden sex elott lefurdesz ugye max 2 orával? Aha, persze. Minden egyes szexnél?


És ne vagdalozz nekem itt olyanokkal h valaki budosen megy a barátnojéhez, ha nem tudod és nem is igaz!

2017. máj. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem kellene, hogy gondot jelentsen a tusolás dugás előtt 2017-ben. De már tavaly se kellett volna gondot jelentenie senkinek xD
2017. máj. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
12:29 Nem a szexről van szó, hanem az orális szexről. Azért nem mindegy
2017. máj. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!