Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl passzív vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl passzív vagyok?

Figyelt kérdés

Fél évig voltam együtt az exemmel, aki hihetetlenül passzív volt a szexben. Mindig nekem kellett felül lenni és én voltam az aki éreztette, hogy igen akarom és kívánom ôt. Nyalni is csak egyszer nyalt nagyon kis ideig, mert hogy ô azt nem szereti csinálni. Amikor ujjazott akkor is elég hamar "elfáradt" és nem csinálta tovább.Ô egyszerûen csak ilyen volt, biztos hogy nem csalt meg mert nagyon szerelmes volt belém, sôt még mindig szeret de a szexben ilyen önzô volt. Ô volt nekem az elsô ezért elég nem is tudtam, hogy ennek azért nem így kéne lennie. Most együtt vagyok egy másik fiúval hónapok óta, aki teljesen az exem ellentéte. Maximálisan elkényeztet és nagyon jó vele minden. Viszont szégyen szemre most én érzem úgy hogy én vagyok a passzivabb fél. Olyan jó érzés hogy végre nem nekem kell tepernem mindenért hanem engem is kényeztet valaki. De nem akarom hogy a barátom ugyanazt gondolja rôlam mint én az exemrôl hogy fekszek ott mint egy bábú. Tudnátok valamit ajánlani? Másrészrõl még csak pettingelünk, a szexxel kicsit még várni akarok, de ezelôtt is amikor én is "bevetettem" magam alig tudtuk türtôztetni magunkat...


20L


2017. máj. 25. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Vesd be magad akkor, te női démon.... :D


Nincs azzal se baj, ha néha hagyod magad kényeztetni és persze azzal sem, ha te kényezteted őt. Ez így fair.

LoL, most eszembe jut. Volt olyan csaj akivel számoltuk, az egymásnak adott orális kényeztetést és mindig pontosan egálban tartottuk. XD

2017. máj. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
Most elmondom hogy ha még annyi eszed sincs, hogy helyesen leírd azt hogy szexszel, akkor úgyis csak kihasznál és amint talál jobbat le fog lépni! Egy pasinak nem ostoba, nem bénaság kell az ágyban. Ezeket semmi nem kompenzálja!
2017. máj. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt a titok nyitja: olykor legyel te a kezdemenyezi vagy vesd at az aktiv szerepet. Nyalas kozben szakitsd meg, terdelj ele es vess be tovig. Aztan fordulj 69-be es A vegen meg nyeld le.

Kerdes van?

2017. máj. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát... Nekem az jutott eszembe, hogy esetleg beszélhetnél a pároddal, hogy mi volt a szitu az előző kapcsolatodban, és ennek milyen hozadéka lett, úgyhogy legyen egy picit türelmesebb, míg belerázódsz újra az aktívabb szerepbe. És ezt nem csak mondani, hanem törekedni is rá ;)
2017. máj. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!