Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A csúnya csajok több dologra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya csajok több dologra hajlandóak az ágyban, ha egy helyes pasi szeretne velük kipróbálni dolgokat?

Figyelt kérdés
Szerintetek lehetséges, hogy valaki így kompenzál?

2017. ápr. 15. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Én nem. :D Ott hagytam a pasit kielégítés nélkül, mivel cserébe nem volt rá képes, és ráadásul egy tahó volt.
2017. ápr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%
Lehetséges :D attól függ ő is csúnyának gondolja e magát :D sokanszépnek hiszik magukat miközben sehol semmi :D 20/l Amugy nem hiszem szépnek magam én tudom hogy az vagyok :D és az van az ágyban amit én akarok :D
2017. ápr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
ha csúnya vagyok, ha nem, nem fogok több dolgot megtenni egy helyes srácért sem, mert ami nekem már nagyon kívül esik a komfortzónámon, az nekem nem jó, és amúgy is az a lényeg, hogy szeressük egymást, és passzoljunk szexuálisan is
2017. ápr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
A fenét meg rosszabbak mint a szép nők.
2017. ápr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Régen nekem is 0 önbizalmam volt csúnyának találtam magam és így kompenzáltam. Mélytorkozás, anál szex, bdsm meg minden hülyeség persze mindig az önző pasikat fogtam ki bár úgy érzem talán tudat alatt. De aztán elkezdtem sportolni, sminkelni divatosan öltözködni és azóta nagyobb az önbizalmam, meg is fordulnak utánam és végre megtehetem h én diktálok a pasiknak... :)
2017. ápr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6%

Lanyok, amikor azt mondjatok, hogy ti diktaltok, es az van, amit ti akartok, kifejtenetek nekem priviben, hogy az mi is pontosan? :)


Sima szex? V kikotozes? Stb.


Priviben legyszi, nem kell mindenki elott :)


23/f , es en meg jokepunek tartom magam, es izmosnak, ha ez szamit 😂

2017. ápr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem ebben valami valami. Én magamat nem csúnyának, csak átlagosnak látom, mégis most így végiggondolva, ha a párom kérne olyat, amit én annyira nem akarok azt megtenném. Más kérdés az, hogy a párom szeret és nem kér ilyet, nem él vissza ezzel (még akkor sem, ha esetleg ő jobb pasi, mint amilyen nő vagyok én)

24/N

2017. ápr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%

Azt nem tudom, mert én csak a számomra szép lányokra mozdulok rá. Akit rondának látok nem izgat.

De... az a tapasztalatom amelyik dohányzik az jobban szop, s bele lehet élvezni a szájába. Aki nem dohányzik annál mindig kérdésesebb ez a dolog.

40F

2017. ápr. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
Azért mert egy csávó jól néz ki még nem csinálok meg neki mindent
2017. ápr. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!