Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bnommel egy hete vagyunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bnommel egy hete vagyunk egyutt. Miert nem megy a szex?

Figyelt kérdés
24eves vagyok, sok tapasztalatom nincs, ez az elso kapcsolatom ami komoly, eddig mindig besultem sexnel (3alkalom) bnomnel is amikor eloazor nala aludtam este nem allt fel nekem.( nagyon faradt voltam mondjuk mivel nem is aludtam aznap es egesznap mentem, vezettem. Masodik alkalommal beszedtem 2szem kamagran akkor o 2x elment a masfel ora alatt nekem nem sikerult. Aznap 2x csinaltuk meg, neki ment nekem nem. Am is faj nekem amikor nagyon benyomom neki, ez volt eddig mindig a baj. Hatra huzodik nagyon a bor es szoszerint faj. 3. Nap 2x csinaltuk de en egyszer se mentem el. Kivanom am meg felizgat de amikor ott lennenk telljesen leblokkolok, elkezd lankadni es ugy erzem nem fogom tudni megcsinalni. Otletek?

2017. máj. 26. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem rövid a fitymaféked véletlen? A leírtak nagy részére ez nem válasz, de legalább a behatoláskor érzett fájdalmad megszűnne, ha kezdenél vele valamit.
2017. máj. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Diavolino44 ***** válasza:
100%
Ha faj, akkor az esetek nagy szazalekaban doki a megoldas. Persze szar ugy ilyennel dokihoz menni, de ezt orvosolni kell valahogy.
2017. máj. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert rágörcsölsz. Az igazán jó szex az, amikor élvezetből, s nem erőlködésből megy.


1, Ha fáj a péniszed, az nem jó! Elsőre ezt kellene orvosolni!!! Mi a baja? Mikor jön elő, van-e más tünet? Sikos-e?


2, Fáradtan nem megy a dolog. Főleg az elején... inkább kipihenten vágj bele... vagy sehogy!

2017. máj. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!