Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szüzesség elvesztése hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüzesség elvesztése hogyan fáj, milyen jellegű és mennyire erős?

Figyelt kérdés

A hüvelybemenet fáj, maga a hártya? Vagy az egész hüvely?


Hogyan kell elképzelni? Éles, hasogató? Vagy inkább tompa feszítő?


Lányok, akik már túl vannak rajta, kérlek adjatok tanácsot! Nektek nagyon rossz volt?


Köszönöm!


L / szűz



2017. máj. 26. 14:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Kb olyan, mint amikor először megkúrnak.
2017. máj. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem a hüvelybemenetnél fáj, hanem belül, a hüvelyedben, de inkább csak kicsit kellemetlennek mondanám, nem fájdalmasnak.

Változó, ha nagyon fel vagy izgulva, és nedves vagy, akkor nem vészes, nem tart sokáig. Képzelj el egy vékony zacskót, amit az ujjaddal átszúrsz, olyan ez a folyamat is. Ha nem vagy eléggé felizgulva és ellazulva, akkor fájhat, mert a stressztől feszül. Tompa, feszítőnek mondanám inkább, de tényleg nem tart sokáig. Miután átszakadt, előfordulhat, hogy vérzik, van, akinek kicsit erősebben és van, akinek pedig csak 1-2 pici vércsepp az egész.

Én is csak ezt a feszítő érzést éreztem, és lovagló pózban tudtuk a párommal átszakítani, így én befolyásoltam, hogy milyen gyorsasággal szakadjon át, hogyan fáj, hogyan nem. Nekem 1-2 csepp vér volt csak utána, azt letörölgettük, és utána ment is a dolog. :)

15 éves voltam, a párom pedig 18, de 3 éve voltunk már együtt távkapcsolatban. (Tudom, ez még nagyon fiatalnak számít, de úgy éreztem, hogy akarom, és szerelmesek is voltunk, szóval nem bántam meg.)

Mindenképpen várd meg a megfelelő személyt, akit szeretsz, viszont szeret, és megbízol benne, számíthatsz rá. :)

19/L

2017. máj. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Feszítő szúró érzés. Nekem fájt de nem véreztem
2017. máj. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 starboy1 válasza:
0%
olyan mint amikor berakom neked
2017. máj. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nálam nem volt semmi furcsa vagy fájdalom. Az elején kicsit csípett, de pár másodperc után elmúlt.

Mindenkinél a más a fájdalom, lehet, hogy te meg sem érzed, de az is lehet, hogy kicsit jobban fog fájni.

2017. máj. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem rosszabb mint egy penztarca elvesztese.
2017. máj. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Szia!


Sok sok sok.. tényleg rengeteg előjáték kell, hogy ismerjétek egymás testét, reakcióit bizonyos dolgokra.

Próbálj meg ellazulni (tudom, könnyű ezt mondani), de fontos, hogy elég nedves legyél, különben nagyon rossz lehet. Kényeztessétek, izgassátok egymást.


Gondolom óvszerrel fogtok védekezni, az alapból síkosított, valamennyivel könnyebb lesz. Próbálkozni kell.

A párodnak nagyon kell figyelnie rád, valamint az óvatosság is fontos. Először nyilván nem fogja benyomni tövig, fokozatosan kell hozzászoktatni, a hüvely amúgy is tágul.

Nem tudom, hogy szűz-e a barátod, de biztos vigyázni fog rád és a legjobbat akarja ő is neked. :)


Én elég feszült voltam emlékszem, de nálunk az előjáték hosszú volt és szinte teljesen elfeledkeztem a parázásról.. Nekem egyáltalán nem fájt, nem véreztem, még csak azt sem mondhatom, hogy kellemetlen volt. Természetesen éreztem ahogy betette, de pozitívan csalódtam, ha lehet így fogalmazni. Élveztem már az elsőt is (orgazmusom is volt, bár nem hüvelyi), pedig sokan mondták, hogy arra ne is számítsak, örüljek, ha túl vagyok rajta. Sokan beállítják, hogy mekkora katasztrófa, pedig egyáltalán nem az. Valószínű, hogy nem az első alkalom lesz életed legjobb szexuális élménye, de attól simán lehet JÓ.


Viszont minden nő más, ahogy a férfiak is. Lehet, hogy te alapból szűkebb vagy, vagy a partnerednek kicsit nagyobb az átlagnál. Sok mindentől függ.

Van akinek már maga a behatolás is kellemetlen, valakinek csak az, amikor már viszonylag mélyen van, de még sincs bent tövig, ezt így nem lehet meghatározni, ahogy a fájdalom mértékét sem.


Izgatás, játék, lazulás, figyelem és menni fog! Ha nagyon nem megy, ne erőltessétek, azzal csak rontotok a helyzeten és a későbbiekben is befolyásolni fog.


Remélem tudtam hasznosakat mondani... ha bármi kérdésed van szívesen válaszolok, akár privátban is. Sok sikert! :)

2017. máj. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-)
2017. máj. 26. 17:27
 9/12 anonim ***** válasza:

nekem nem volt rossz. fájni fájt az elején nagyon. pár percig azt kívántam bár vége lenne. de utána jobb lett.

hát ilyenkor végülis az fáj hogy ekkora dolgok nem jártak előtte benned és kitágulsz. szerintem olyan feszítő érzés volt.

meg mi ugye utána aludtunk és felkeltem arra hogy valami nem jó és kimentem exemnél a fürdőbe és nagyon véreztem. meg felkelt ő is és kicsit véres volt a lepedő. de én eléggé véreztem :/ meg vagy 2 napig volt egy kicsi alhasi fájdalmam. de ennyi. azóta is élvezem a szexet :D nem kell félni tőle, bár butaság ezt mondani mindenki fél az első előtt.

2017. máj. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát én úgy fel voltam izgulva hogy utánna a fiú nem hitte el hogy szűz voltam. Semmi vér semmi fájdalom nekem jóérzés volt. Mondjuk én már alig vártam hogy végre valaki megdugjon annyira vágytam rá 14 voltam.
2017. máj. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!