Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero párok! Ti szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero párok! Ti szoktatok análisan szeretkezni? A meleg barátom nem hiszi el, hogy a heterók körében ez csak ritkán fordul elő. Nekem vagy neki van igaza?

Figyelt kérdés
2017. máj. 26. 23:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
9-es, merre vagy?? :) Nekem a vokt csajaim rendszeresen engedték. A mostani eleinte igen, aztán egyszer csak elvágták. Mondjuk, ha nem élvezné, akkor megérteném, de nem így van. Valami hablaty, hog ha majd szül, ne legyen arany ere. Mondtam neki, hogy nem ettől lesz. Jah és ritka férfi vagyok, mert nekem nem 20/6-os, szóval nem reped, mikor beteszem.
2017. máj. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%
Több hetero vágyik rá mint amennyi csinálja
2017. máj. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 RoseTyler ***** válasza:
Mi nem szoktunk.
2017. máj. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
85%

Hm... az exemmel nagyon sok anál volt. A végére már untam. A punci sokkal jobb szerintem, a popsi csak "tiltott gyümölcs".


A válasz: nője válogatja. Amelyik élvezi, kívánja, az akár minden héten többször is igényli. Van, aki csak néha. És van aki hallani se akar róla.

2017. máj. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon ritkán szoktuk csinálni. Nem a legkellemesebb dolog. Biztos sokkal jobb, ha az ember teljesen ellazul és elengedi magát, de mindez nagyon nehezen kivitelezhető, miután folyamatosan székelési ingered van tőle, illetve baromira feszít és olykor fájdalmas. És nyilván ezt tudod, már gondolom emiatt is tudat alatt rágörcsölök, így igazán soha nem tudtam elengedni magam. Bár szerencsére a párom abszolút megértő és nem szokta erőltetni, illetve hagyja, hogy én irányítsak olyankor, így annyira el tudok lazulni, hogy ne fájdalmas legyen az együttlét. De mivel teljesen soha nem tudok ellazulni, így ritkán csináljuk.
2017. máj. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az excsajaimnál ez tök változó volt. A legtöbben csak azt szerették, ha kinyalom ott is. Ketten voltak akik szerették az anált de csak ritkán mentek bele, mert tartottak pár dologtól. De amikor análisan csináltuk azt mindketten élveztük.
2017. máj. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!