Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért kívánja már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért kívánja már ennyire ritkán a szexet?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 9 hónapja leszünk együtt.

Minden héten 1x átmentem hozzájuk hétköznap, hétvégén pedig általában ő aludt nálunk. Szeptember közepe környékétől rendszeres volt mindkét alkalommal a szex, így megvolt heti 2, amivel úgy tűnt mindketten nagyon elvoltunk. Aztán Újév óta teljesen más a helyzet, heti 1 bőven elég neki, de sokszor ennél kevesebb is. Amikor észleltem a problémát próbáltam vele megbeszélni, hogy mégis mi a gond és miért csökkent az alkalmak száma, de Ő állítja a mai napig, hogy a szexszel az égvilágon semmi gondja nincs és nagyon szereti, csak neki kisebb igényei vannak. A heti 1 alkalomba még úgy csak-csak belementem, mert rá sem akarom kényszeríteni magam, azonban most már ott tartunk, hogy hétvégén találkozunk és a 2. hét lesz, hogy nem történt semmi. Én egyszerűen bármikor vevő lennék rá, időtől, fáradtságtól vagy bármi mástól függetlenül, de már egy jó ideje lényegében önkielégítéshez kell folyamodnom, mert egy pár hónapja már azt sem csinálja annak ellenére, hogy tudja, nekem másak az igényeim. 2 hétig nem találkozhattunk mert beteg volt és hasonlók, majd utána még kétszer találkoztunk és harmadjára volt hajlandó bármire is... Azt beszéltük meg az elején, hogy majd ő kezdeményez mert ha rajtam múlik folyamatosan kezdeményeznék, de múltkor már én is próbáltam és csak a visszautasítást kaptam, mert Ő "fáradt". De amikor a barátnőjével kellett hajnalig fent lenni hogy beszélgessen vele, ahhoz nem fáradt...

Tanácstalan vagyok, szerintetek mi lehet a gond? Velem lehet valami, csak nem mondja el?



2017. máj. 10. 19:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ha esetleg számít, én 19 vagyok Ő pedig 18...
2017. máj. 10. 19:05
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát, ha tényleg így gondolja akkor lehet, hogy nem illetek össze. Mert csak szenvedtek mindketten te azért, mert nincs ő pedig azért, mert tudja, hogy nem tudja kielégíteni az étvágyadat. Nem ismerem, úgyhogy nem akarom semmivel vádolni, de esetleg nem csal meg valakivel és azért nem akar veled mert mással?
2017. máj. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Egy időben én is gondoltam erre, de érzem hogy szeret és hogy nem jöhet szóba más... Mégis annyira fura ez az egész helyzet.

Csak én gondolom ennyire kevésnek ezt a heti/kétheti 1 alkalmat?

2017. máj. 10. 19:10
 4/13 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet de az utolsó soraidhoz hozzátenném azért valakivel beszélgetni akár élőbe akár online nem ugyan az mint szexelni azért a szex fizikailag többet kivesz..ezt az isigazolja hogy nem egy férfi halt meg idősebb korábban szívrohamba amit szeretkezés közbenkapott xd
2017. máj. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 GGWP válasza:
65%
4 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, heti 4 napot töltünk el együtt és napi 1, este. Szóval szerintem is kevés. Nem veled van a baj. Üljetek le beszélni.
2017. máj. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez volt velem is,csak itt èn vagyok a lány. A barátom ugyanezt csinálta,aztán kiderült,hogy azért volt ez,mert volt neki más.
2017. máj. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért, ha tényleg nem is kívánja, legalább Neked csinálhatná, ha egyszer tudja, hogy nagyobbak az igényeid. Ha szeret.
2017. máj. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%

Ugyan ez van velem is. Én vagyok a lány. Mi 3 és fél éve vagyunk együtt. Nekunk is meg volt eddig mindig a heti 1. Most már van hogy kimarad másfél hónapm. De engem nagyon bosszant. Borzasztóan hiányzik és ilyenkor a lányok arra gondolnak, hogy mi van, ha nem kivan blabla. És hogyhogy nincs erre igénye egy 19 eves fiunak??? :(

Nekem is azt kell, hogy mondjam, hogy egyik opcio nem illetek ossze, ahogy lehet mi sem a baratommal:(( Mert neki keves az igenye es ugy latszik letezik olyan fiu akinek megint csak keves. Es van olyan lany aki pedig ugyanugy barmikor vevo lenne ra akarcsak te.

Ez hosszu tavon nagyon rossz en mar fel eve vagyok igy. Bar pont erettsegizunk es az is hatassal van rank. De minden masra van ideje a baratomnak csak ram nincs. ( kavezas mindennap orakig a haverokkal, elmenni a haverokhoz ) de ram egy feloraja nincs.

Masodik opcio, hogy van valami baja. Lehet gatlasos vagy meg van neki csak nem akarja tudatni vagy faj a hasa. Nalunk meg bizom benne, h az erettsegi miatt. Lehet neki is a tanulas miatt vagy valami banjta. Hatha nyaron minden jo lesz.

De hosszu tavon ez tenyleg nem jo!

19/L

2017. máj. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Letezik olyan lany* elozo voltam bocsii
2017. máj. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

GGWP: Az már azért valami, én is el tudnám viselni... Köszi a tippet, mindenképp lépek valamit.


6-os: Sajnálom, remélem azóta már véget vetettél a kapcsolatnak.


7-es: Abszolút igazad van, én is így gondolom. Eleinte még volt ilyesmi, azonban már egy jó ideje az sem.


8-as: Én is idén érettségizek, mégsem hat rám semmi negatívumként, sőt, kikapcsolódásként és ellazulásként a legjobb lenne. Lenne... Sajnálom a Te helyzeted is, reménykedek én is a nyári időszakban.

2017. máj. 10. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!