Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon tetszik egy férfi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy férfi, nagyon kívánom őt. A jelzéseiből úgy vettem észre, hogy ez kölcsönös, még sem lép?

Figyelt kérdés

Adott minden, tudja a számom, bejelöltük egymást a fb-on is, de csak lájkolgatja a képeimet, ahelyett hogy megdugna végre. Miért nem lép?

Korábban finoman utalt is rá, hogy szívesen lefeküdne velem, amire abszolút pozitív visszajelzést kapott, akkor nem értem mire vár? Nekem kellene kezdeményezni? Ha igen, akkor hogyan? Nem akarok semmi komolyat tőle.


2017. máj. 28. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos nem én vagyok ez a férfi :D Lehet már nem akar tőled mégsem semmit? Próbálj meg egy találkát vele és teljesen nem félreérthető módon utalj rá valahogy, hogy nem bánnád már, ha megtörténne a dolog...
2017. máj. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbálj egyszer kezdeményezni nála utalni rá hogy szeretnéd de ha lehet úgy hogy megértse !

Ha nincs reakcioja rá akkor dobd a francba !

2017. máj. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Találkozzatok és ott alakuljanak a dolgok, majd meglátod a visszajelzéseit.
2017. máj. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na, jelentem, így egy év 3 hónap után végre eljutottunk az ágyba....
2018. szept. 8. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!