Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A has fétis mennyire furcsa/be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A has fétis mennyire furcsa/beteg dolog? Van akit ez nem zavar/tetszik neki?

Figyelt kérdés

Elsősorban nőktől/lányoktól kérdezem, hogy ők ezt hogy fogadnák a partnerüktől. Nekem személy szerint nagyon tetszik ha egy nőn van egy kis plusz (nem durva elhízás hanem legyen mit fogni, keveset vagy többet) és ezen belül ha a has is kerekedik és ugyanúgy simogatni/fogdosni/puszilgatni mint a feneket vagy melleket.


Ti ezt hogy fogadnátok, volt-e dolgotok hasonlóval?


Kérlek írjatok kort is és minél több választ, felpontozok mindenkit!:)



2017. ápr. 30. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia én is hasfétises vagyok és mindenki pozitívan fogadta akikkel beszélgettem lányok.:) nekem is hasonló az ízlésem mint neked csak annyi hogy azért én a kereket már nem szeretem csak ha nagyon pici pocakja van a lánynak és puha illetve még az is tetszik ha lapos de a kockás has kizárva. :)
2017. ápr. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

semmi furcsa/beteges dolog nincs ebben. legfeljebb viszonylag ritka. (vagy nem is olyan ritka) Nekem nem volt még ilyen pasival dolgom, de nekem tetszene a dolog.

23N

2017. ápr. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Teljesen okés. Élvezném. 3n nőkén szeretem a laposabb férfi hasakat.

18l

2017. ápr. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor izgat egy noi has ha a lanynak erogen. Ismerek olyan lanyt akit orgazmusig lehetett eljuttatni a koldoke ingerlesevel. Az o hasat kulonosen kedveltem ;)
2017. ápr. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én imádok kockás női hasat kényeztetni :)

F

2017. máj. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Has fétis? IGEEEN!

Tetszik ha egy nőnek kerekedik, vagy úgy kövér, hogy olyan mintha terhes lenne.

Az is szexi ha szinte csak hasra hízik, és akár lóg is, akkora, meg az is ha tele van terhességi csíkkal a hízástól, és ahogy simogatom, érzik hogy nem sima a bőr hanem a csíkok miatt egyenetlen. Poci kényeztetést vállalok! :)))

2017. jún. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is imádom a hasakat, de alapos, izmos, lényeg, hogy olyan legyen amelyik tud hullámozni. Szerintem erre sok csaj vevő. Álltalában előjátékban orgazmusig szoktam gerjeszteni őket. Persze közben a szabad kezeimmel sem tétlenkedem. Viszont a viszont kényeztetés is működik nálam, hisz én is el tudok élvezni ha jól csinálja vagy szex közben a hasát a hasamhoz masszírozza. Én például le is szörtelenítem, hogy érezzem a finom bőrét. Nem tudom mennyire beteg, de én élvezem. Ha találok hasonlóan bolond csajt az nem lenne rossz. :D 33F
2019. febr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor egy lánynak kifele áll a köldöke szerintem kibszott izzgató számomnak is és a lánynak is amit lehet vele csinálni..
2021. ápr. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!