Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire fájdalmas az anális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fájdalmas az anális szex?

Figyelt kérdés
Érdekel és ki szeretném próbálni nagyon csak félek, hogy fájni fog mert sokan azt mondják, hogy fáj viszont maszturbálás közbe ha izgatom a fenekem hatalmas élvezetet okoz ezért szeretném kipróbálni. Mire figyeljek oda ha megengedem az illetőnek, hogy úgy csináljuk?
2017. máj. 30. 08:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
arra figyelj oda h olyannal próbáls ki aki figyel rád, nem pedig hintőporos f.sszal akarja tövig tolni kapásból
2017. máj. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem feltétlenül az, ha kellően kitágul és kellően síkos. Szóval: síkosító legyen, az "illető" meg figyeljen oda rád!
2017. máj. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Semennyire sem fáj. Lehetőleg szilikonos síkosító kell, de a vízbázisú is megteszi. A lényeg, hogy sok kell, nem baj ha minden olyan lesz. Kutyusban a legegyszerűbb. Finoman, de határozottan nyomja beléd. Ha az elején feszít, az se igazi fájdalom lesz, az izgalomtól jól fog esni. Az egész popsid legyen síkosítós, hogy sehova se tapadjon a farok. Az is segít, ha a kezeiddel széthúzod a feneked, így biztosan nem fog megtépni. Sok szerencsét!
2017. máj. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Hírtelen behatoláskor begörcsölhet a záróizom, ami erős, nyilaló fájdalmat eredményezhet, szóval akkor nemárt abbahagyni egy kicsit, de a legjobb ugye, ha lassan történik meg a behatolás, mert akkor max. van egy kis kellemetlen érzés. Utána viszont frankó :) Legjobb előtte kicsit előkészíteni a terepet. Vagy a saját ujjaiddal vagy a párod ujjaival/nyelvével.
2017. máj. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
Az előzőekkel egyet értve szerintem a legjobb első alkalommal, ha Te húzod rá magad a farkára. Ha már benned van tövig, akkor elkezdhet finoman mozogni, de addig csak Te irányíts. S ilyen esetben előny, ha nem túl vastag szerszámú fickóval próbálod. ;)
2017. máj. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Először egy vibrivel vagy megfelelő eszközzel ami nem farok nagyságú de hengeres +síkosítóval masztizz, hogy úgy mennyire kellemes.magadnak!? Ha rendben akkor egy pasival is könnyen fog menni, persze odafigyeléssel 😉
2017. máj. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Ha felizgat a dolog, és élvezed, amikor magadnak csinálod, akkor nagy baj már nem lehet.

Embere válogatja egyébként.

Nekem csak kicsit fájt, de hallottam már olyanról is, akinek nagyon.

2017. máj. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kellemetlen. Még anál is jobban mint gondolod :D
2017. máj. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Mivan itt járt az análgyűlölő lepontozómanó?
2017. máj. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én mindig csinálok előtte beöntést. Engem nagyon izgat az anál,szeretem csinálni,úgyhogy már alapból fel vagyok előtte izgulva. Persze síkosítót használunk.

Úgy szoktam,hogy lovagolok a páromon rendesen egy kicsit,ő közben simogatja a fenekem,bekeni síkosítóval,de különösebben tágítgatni nem szokott. Aztán lassan beleülök a fenekemmel a farkába. Szerintem első alkalommal a lovagló póz a legjobb,mert te irányítod,meg közben a csiklód is dörgölődik a partnered ágyékához. Vagy esetleg magadnak is tudod,vagy a partner is tudja simogatni.

2017. máj. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!