Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szerintetek az para/gá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek az para/gáz, ha olyan barátnőt szeretnék, aki csak popsiba engedi a szexet?

Figyelt kérdés

2017. máj. 19. 19:30
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
23%
Szerintem nem.
2017. máj. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
Az a gáz hogy te ehhez kötöd hogy legyen valakid. Nem az a lényeg hogy tudjon mondjuk neked főzni, vagy legyen törődő, neked az anál a lényeg.
2017. máj. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon gáz.

Szerintem ilyen férfit előbb fogsz találni :)

2017. máj. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Higyjétek el, oka van a kérdésnek. És nem trollkodás/hülyeség miatt kérdezem. Köszi mindenkinek, aki vàlaszol! :)
2017. máj. 19. 19:36
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
És mi az oka? Mert így nem igazán érthető.
2017. máj. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Hadd ne részletezzem. Fókuszáljatok az alap kérdésre és ami elsőre jön válaszként, azt megköszönöm Nektek.
2017. máj. 19. 19:39
 7/23 anonim ***** válasza:
96%
Hát elsőre az jön, hogy egy idióta vagy, normális emberi érzések nélkül. Ha nem akarod megmagyarázni, hogy miért, akkor ez marad a második érzés is :) Segíteni így nem tudunk.
2017. máj. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%
Nehéz így a kérdésre koncentrálni, ha valami nagyon titkos oka van. :) Nem értem egy ilyen anonim oldalon mit kell titkolózni. Első tippem az lenne, hogy nem kígyó van a gatyádban, hanem kígyócska. Bocs, értelmesebb nem jut eszembe. Na, de válaszolva a kérdésre, szerintem gáz, ha ilyen csajt akarsz, nekem meg az olyan csaj is gáz, aki csak úgy akarja. Nem vagyok anál ellenes, sőt, de azért mégis...
2017. máj. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
96%

Igen, gáz. Ugyanis a legtöbb nő nem élvezi, márpedig akkor miért lenne egy olyan pasival, akivel nem élvezi a szexet?

És akármilyen hihetetlen, de a nőknek a legtöbb érzékeny rész, idegvégződés nem a hátsójuknál van, hanem pont a másik "bejáratnál", szóval igen, gáz.

Én meg arra tippelnék, hogy betegesen félsz attól, hogy terhes lesz a lány. De nyugi, vannak tuti védekezési módok, amit ha jól alkalmaz az ember, akkor terhes sem lesz, akármilyen hihetetlen. Legalábbis én pl. 15 éve élek nemi életet, de még soha nem voltam nem kívántan terhes.:)

2017. máj. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%
Bolond lenne hagyni valaki, hogy széttágítsák az állandó hátsó akcióval.
2017. máj. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!