Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyire jön be ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire jön be ez a felsőtest? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


20/f

irjatok kort is pls..

Előre is köszi! :):D



2017. máj. 31. 09:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs vele 20-évesen.

Egy öt-hat év múlva meg el lesznek ájulva tőled akik most itt fujjolnak....-ha kicsit sùlyzózol és nő a tömeged.

A fehér börrel én is "küzdök" -szolit is bevethetsz -nen középkor van már aki nen napozhat így kap egy kis színt .


Jó,hogy nem vagy tohonya -kövér!

Szóval nem rossz ez. ..


43/N

2017. máj. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Akik itt kritizálnak igazán szétnézhetnének a mai húszévesek közötti felhozatalban. Szerintem pont jó. Párom is hasonló, talán egy kicsit szélesebb a válla, meg barnább. 20/l
2017. máj. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
nekem tetszik
2017. máj. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%

Ge ci. Ide jöttem röhögni.

Én is 20 vagyok, de ilyen homokóra alakjuk a nőknek van.

Na meg mi ez a pufi test ? Mi vagy te, a Gumimacikból egy szereplő ? :D

2017. máj. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi baj a felsőtesteddel, csak ha máskor magad fényképezed ilyen célokból ne bújj el. :) Karok a test mellé, átlag testtartás és már mehet is a menet. :)
2017. jún. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!