Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi az esély arra, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély arra, hogy egy prosti rejtett videofelvételt készítsen, ha elmegyek hozzá?

Figyelt kérdés
Huszonéves szűz pasi vagyok és már nagyon régóta gondolkozom azon, hogy elmenjek-e egy hivatásoshoz, de eddig azért nem tettem meg, mert a mai napig is kétségeim vannak sok dologgal kapcsolatban: Mi van, ha lenyúlja a ruháimat/pénzemet és úgy kell hazamennem? Mi van ha betoppan egy jól megtermett pasi (én egy kis nyikhaj vagyok), vagy akár a stricije és jól tönkrever/megaláz? Vagy amiről a kérdésem is szól, hogy a csaj a tudtom nélkül videofelvételt készít az együttlétről és ezt akár zsarolásként/lejáratás céljából felhasználja. Mivel a telefonbeszélgetés közben úgy is el kell árulnom, hogy szüzességelvételt kérek, hiszen sok prosti egyenesen kizáró okként tünteti fel az adatlapján a "szűztelenítést" (rosszlányok), amit egyébként abszolút nem értek. Nem mintha nekik nem lenne mindegy, sőt egy bénázó pasival annyit sem kell melózni, mint "élesben". Vagy ilyen nagy rájuk a kereslet, hogy a magamfajtákra nem is pocsékolják az idejüket? De legkésőbb az ajtóban szembesülni fog, hogy nem vagyok egy alfahím és akár simán eljátszhatná ezt velem, hogy videót készítsen titokban (zuhanyozás után gyorsan beállítja a kamerát). Ti mit gondoltok erről? Szerintetek van erre esély és hogy tudnék megbizonyosodni arról, hogy teljesen diszkrét lesz az együttlét? Rosszlányok.hu-n van olyan opció, hogy "ellenőrzött". Az mit takar pontosan? És amelyeket felsorol (aktus óvszerrel, natúr francia, közös fürdés stb.), az hogy kell értelmezni. És még egy kérdés: egy óra alatt azt csinálok vele, amit megenged (többszöri elélvezés/szopás) vagy ha eldurranok (szűzként ez max 2-3 perc lesz), akkor egyből "köszi szépen és viszlát"? Aki rendszeresen jár prostihoz (akár szűzként kezdve), el mondhatná, hogy mi a menete egy ilyen "szolgáltatásnak".

2017. jún. 1. 12:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%

Hivd a lakasodra. Ennyi

Nem veletlen vagybszuz baratom...:D

2017. jún. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Lenyúlni a dolgaidat csak akkor tudná, ha elaludnál közben. Ha látsz férfi holmikat a helyen, van rá esély, hogy betoppan egy. A videó felvételről pedig annyit, hogy a saját érdekében is felveheti, hogyha esetlegesen bántja valaki, legyen rá bizonyíték. Mivel nem ismer, vagy lehet, hogy soha többé nem találkoztok, miért alázna meg? Ha ennyi minden miatt aggódsz, szerintem nem érdemes prostihoz menned. Te fizetsz, te döntöd el, meddig maradsz és mit csináljon veled, ez a dolga. Ha akarod, rögtön mehetsz elélvezés után, ha nem, akkor maradhatsz tovább, ilyen egyszerű.
2017. jún. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Te biztos nem valami menő gyerek vagy ebben az országban , értem ezalatt, hogy polgármester fia, az elnök fia vagy valami befolyásos ember fia lennél...mert akkor lenne mitől félned, hogy felvétellel zsarolnának mondjuk egy aktus után. De így nem kell paráznod , ha félsz ne menj ilyen egyszerű a dolog. Vannak árnyoldalak, de nem kell félni ilyenektől , nem a legutolsó cgány krvához kell menni meg olyanhoz, akinek semmi beszámolója nincs. Nézz utána és keress olyan csajt, akiről sok beszámoló van sokan kedvelik és láthatóan még igényesen is néz ki a képein.
2017. jún. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Hármasnál a pont. :)

Ne parázz! :)


N

2017. jún. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

"Hivd a lakasodra. Ennyi"

---

Nem akarlak megsérteni, de téged sem a logikádért szeretnek. Szerinted mennyi az esélye, hogy egyedül élek, ha még huszonévesen is szűz vagyok. :D Anyámék néznének egy nagyot, ha beállítana egy D kosaras 30-as MILF (mert a környékemen a vidéki r.lányok kereső szerint nem is nagyon van fiatalabb kínálat).


"nem a legutolsó cgány krvához kell menni meg olyanhoz, akinek semmi beszámolója nincs. Nézz utána és keress olyan csajt, akiről sok beszámoló van sokan kedvelik és láthatóan még igényesen is néz ki a képein."

---

Pont ezaz, nem tudom, hogy az elhomályosított arc valójában kit is takar. Mint már említettem nem pesti vagyok, hanem vidéki és itt nagyon gyér a kínálat. Ezért van esély arra, hogy sokkal kiszolgáltatottabb vagyok, mintha diszkréten elmennék egy pesti fiatal csajhoz, akinek amúgy is elég sok konkurenciája van. Elég csak megnézned, hogy a rosszlányok.hu-n hány Bp.-i és hány vidéki hirdetés van. Előbbiből is jóval több van, mint utóbbiból együttvéve. A kínálat minőségéről meg aztán nem is beszélve.

2017. jún. 1. 13:06
 6/20 anonim ***** válasza:
89%

Attól hogy szűz vagy, azért nem kellene még nyomorultnak és bunkónak is lenned :D

De igazad van...aki ilyen szerencsétlen, az még fokozza is, hogy az anyjáékkal él :D

2017. jún. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken is vannak jók és ott a kevésből még jobban le lehet szűrni ki az, akihez érdemes menni és ki akihez nem. Próbálj olyant keresni, aki régóta hirdet az adott helyen. Ez már valami kis garancia, hogy ha évek óta ott van, akkor valamit tuti jól csinál, mert másképp lelépett volna. Aztán friss hirdetésekre ne ugrorj rá, mert lehet amilyen kecsegtetőnek néz ki, akkor átbszás az egész! Mondjuk 1 hete regelt, de már 30-an like-olták és kedvencnek rakták...na ez a több, mint gyanús kategória. Még, mindig ott az opció, ha elmész és nem tetszik, akkor ott hagyod! Igen nem kell félni ott hagyni, ha becsapott a kinézetével, miért is maradna ott az ember? Nyugodtan ott lehet hagyni az ajtóban, hogy nem erre számoltam és szia. Neki nem lehet válogatnia nagyon, mert kell a pénz, de te fizetsz és ha nem az fogad, amit hirdetett, akkor miért maradnál? Sokan nem élnek ezzel a lehetőséggel...
2017. jún. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

"Mi van, ha lenyúlja a ruháimat/pénzemet"

Csak annyi pénzt viszel amennyit előre megbeszéltek. Azt is a zsebedben és a zsebeddel együtt mentek fürdeni, majd beviszed a ruhád a baszobába. Nincs lehetőség rá, hogy lenyúljon.


"Mi van ha betoppan egy jól megtermett pasi"

Ha nem randalírozol erre szinte 0 az esély. A lányok érdeke, hogy jó hírüket keltsék (ne írjanak róluk rossz beszámolót, ez manapság szó szerint élet-halál kérdés) és visszajárjon a fizető vendég. Nincs rá okuk, hogy ilyet tegyenek.


"Vagy amiről a kérdésem is szól, hogy a csaj a tudtom nélkül videofelvételt készít az együttlétről és ezt akár zsarolásként/lejáratás céljából felhasználja."

Valami celeb vagy vagy mi? Azt sem tudja ki vagy, honnan jöttél. Egy telefonszámot tud ami akár egy eldobható SIM kártya is lehet. Be sem tud azonosítani. Meg nem is akar. A saját személyazonosságának védelme 100x fontosabb, mint a tied, aki az 5. vagy aznap és 22. a héten. Egyáltalán nem foglalkoznak ilyesmivel.


"a telefonbeszélgetés közben úgy is el kell árulnom, hogy szüzességelvételt kérek"

???

A lányoknál a "szüzességelvétel", mint opció azt jelenti, hogy Ő ÚGY CSINÁL MINTHA SZŰZ LENNE. Nem arra, hogy te szűz vagy. Nem mondasz semmit csak mész. Max. annyit fog észrevenni, hogy irtó béna vagy, de ez meg nem fogja érdekelni, legalább hamar túl van rajta. Anált, mélytorkot és pár olyan dolgot, ami minimális szexuális kultúrát feltételez nem szoktak engedni, de azzal, hogy szűz vagy nem foglalkoznak.


"Rosszlányok.hu-n van olyan opció, hogy "ellenőrzött". Az mit takar pontosan?"

Azt, hogy a rosszlányok stábja találkozott a hirdetővel és tényleg a saját, retusálatlan képeivel hirdet.


"És amelyeket felsorol (aktus óvszerrel, natúr francia, közös fürdés stb.), az hogy kell értelmezni."

Úgy, hogy a lányoknál 3 kategória van:

- Alap (ez benne van a normál óradíjába és csinálhatjátok). Alap órában a lányok 99%-ánál 2 élvezés lehetséges. Ez az alap, ha valakinál más a szabály azt illik előre közölnie.

- Extra. Extra bármi lehet (csók, anál, szájba élvezés, stb...) Ennek az ára nincs benne az alapban, ha kéred pluszt fizetsz érte

- Amit nem vállalnak. Azt hiszem ezt nem kell magyarázni


Szerintem ha ragaszkodsz ehhez a megoldáshoz, akkor fogd magad és menj el elsőre csak franciára. Szűz vagy tele hormonokkal, fizess be egy órára és durrants el 2 patront. Nagyon sokan nem akarnak dugni, úgyhogy semmi feltűnő nem lesz benne, nem fog a lány kérdezni semmit. Csak olyan lányhoz menj akivel előre tisztázod, hogy te csak franciázni szeretnél, magyarázkodni nem kell, hogy miért.

Így egyrészt nem kell izgulnod amiért szűz vagy, másrészről ad majd egy kis tapasztalatot és önbizalmat a későbbiekre.

2017. jún. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
Ja, és ami kimaradt: Szinte minden lánynál (főleg, ha először vagy nála) előre kell fizetni, még mielőtt zuhanyozni mész. Ergo ha akkor odaadtad a pénzt már nincs mit lenyúljanak.
2017. jún. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
58%
Maradj inkább otthon, nem való ez neked.
2017. jún. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!