Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi az esély arra, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély arra, hogy egy prosti rejtett videofelvételt készítsen, ha elmegyek hozzá?

Figyelt kérdés
Huszonéves szűz pasi vagyok és már nagyon régóta gondolkozom azon, hogy elmenjek-e egy hivatásoshoz, de eddig azért nem tettem meg, mert a mai napig is kétségeim vannak sok dologgal kapcsolatban: Mi van, ha lenyúlja a ruháimat/pénzemet és úgy kell hazamennem? Mi van ha betoppan egy jól megtermett pasi (én egy kis nyikhaj vagyok), vagy akár a stricije és jól tönkrever/megaláz? Vagy amiről a kérdésem is szól, hogy a csaj a tudtom nélkül videofelvételt készít az együttlétről és ezt akár zsarolásként/lejáratás céljából felhasználja. Mivel a telefonbeszélgetés közben úgy is el kell árulnom, hogy szüzességelvételt kérek, hiszen sok prosti egyenesen kizáró okként tünteti fel az adatlapján a "szűztelenítést" (rosszlányok), amit egyébként abszolút nem értek. Nem mintha nekik nem lenne mindegy, sőt egy bénázó pasival annyit sem kell melózni, mint "élesben". Vagy ilyen nagy rájuk a kereslet, hogy a magamfajtákra nem is pocsékolják az idejüket? De legkésőbb az ajtóban szembesülni fog, hogy nem vagyok egy alfahím és akár simán eljátszhatná ezt velem, hogy videót készítsen titokban (zuhanyozás után gyorsan beállítja a kamerát). Ti mit gondoltok erről? Szerintetek van erre esély és hogy tudnék megbizonyosodni arról, hogy teljesen diszkrét lesz az együttlét? Rosszlányok.hu-n van olyan opció, hogy "ellenőrzött". Az mit takar pontosan? És amelyeket felsorol (aktus óvszerrel, natúr francia, közös fürdés stb.), az hogy kell értelmezni. És még egy kérdés: egy óra alatt azt csinálok vele, amit megenged (többszöri elélvezés/szopás) vagy ha eldurranok (szűzként ez max 2-3 perc lesz), akkor egyből "köszi szépen és viszlát"? Aki rendszeresen jár prostihoz (akár szűzként kezdve), el mondhatná, hogy mi a menete egy ilyen "szolgáltatásnak".

2017. jún. 1. 12:02
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

#8: "A lányoknál a "szüzességelvétel", mint opció azt jelenti, hogy Ő ÚGY CSINÁL MINTHA SZŰZ LENNE. Nem arra, hogy te szűz vagy."


Atyaég! Ezt nem gondoltam volna. :D Most már minden világos.

Nagyon köszönöm a válaszodat, így kell normálisan kommentelni a gyk-n.

2017. jún. 1. 13:59
 12/20 anonim ***** válasza:
47%

"

#8: "A lányoknál a "szüzességelvétel", mint opció azt jelenti, hogy Ő ÚGY CSINÁL MINTHA SZŰZ LENNE. Nem arra, hogy te szűz vagy."


Ez hülyeség, nem igaz. Ez arra vonatkozik, hogy a vendég szűz.


Persze nem kötelező bevallani, azt legfeljebb csodálkozik, hogy béna vagy.

2017. jún. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Na akkor most hogy van? Amúgy ha jóképű vagyok (csak extrém önbizalomhiányom és vékonyságom miatt nem volt még barátnőm), akkor sem tudom sehogy meggyőzni a nőt, hogy legalább találkozzon velem és eldöntse, hogy beleegyezik-e vagy sem? Ha nem a válasz, akkor meg fizetek neki max egy masszázsért vagy franciáért. De valaki mondja már meg nekem, hogy MIÉRT EKKORA TABU MÉG NÁLUK IS, ha valaki szűz? Nem vagyok nemibeteg csak lúzer. A mai világban - meg amikor a csajoknak ilyen igényeik vannak - egyáltalán nem érdemes azon csodálkozni, ha sok srác huszonévesen is szűz marad.
2017. jún. 1. 14:21
 14/20 anonim ***** válasza:

Ne és, ha szűz maradsz? Akkor sincs semmi. Nem gáz 30 évesen sem szűznek lenni itt gyakorin.

Inkább találj valami mást az életben. A nemi vágyat meg el lehet nyomni. :)

2017. jún. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Értsd már meg, hogy le se xarják, hogy szűz vagy vagy sem. Csak ne ezzel kezd a mondókádat. Leginkább csak menj el és kész. Nincs a homlokodra vagy a makkodra írva.
2017. jún. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj.Arra amit mondassz az esély gyakorlatilag nulla,fizetsz és meg kapod amit kérsz,ez üzlet.Ne az utcán,rosszlányok.hu.Magyarországon óra/15-20-ba nagyon extrát óra/30-40-be megkapod.sos 5-8-ba.Kerüld a rómaiakat.
2017. jún. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nem kamukérdés ez? Kérded, ” mit jelent az aktus óvszerrel? ” Genitális közösülést jelent, gumival a péniszeden. ( Ha most megkérded, mi az a ”genitális ”, belefejelek a falba. :-DD ) Egyébként neked éppen ez kell, kezdetnek bőven megteszi.


Nem videóznak le, és főleg nem mutatják meg senkinek. Kinek mutatná és miért? Ha te lennél az Elnök fia, akkor esetleg, de gondolom, átlagos srác vagy.

Hogy egyszer csak ott terem egy pasi és jól összever, esetleg lenyúlják a pénzedet, ruhádat? Erre akkor van esély, ha nagy magyar puszta közepén egy fél méter széles, kátyús, repedezett kövesút mentén árulja bájait egy nem-napon-barnult c. asszony, egy bokor közelében.

Van egy tanácsom: az emberi hang sok mindent elárul a jellemről, emberségről, kedvességről. Hívd fel és figyelj oda. És nem jó ötlet letagadni bármit is. Nyugodtan mond el, hogy járatlan vagy és kicsit szorongsz az első alkalomtól. Sokkal jobban fognak örülni neked, mint egy 40 éves , 120 kilós, börtönből frissen szabadult , tetovált férfinek, akinek isten tudja milyen perverz kívánságai vannak. Ne 19 éve lányt keress, inkább egy 30+ nőt, akinek már van élettapasztalata és nem hülyéz le csak azért, mert testékszered van ( vagy mert nincs), mert túl rövid a hajad ( vagy túl hosszú) és a többi. Ha van rá mód, beszélgess el vele a telefonban 3-4 percig, semleges témákról. Mondjuk, ha szakad az eső nálad, megkérdezheted, hogy nála is leszakadt-e az ég ? Így nem lesz annyira idegen és ismeretlen a találkozásnál. Legyél udvarias, kulturált , illedelmes, tisztelettudó, ahogy anyukád tanította. Ezzel most nem szívatni akarlak ám. :-) A nők nagyon is értékelik ezt, függetlenül attól, mivel keresik a pénzt.

2017. jún. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Mondjuk én olyan szolgáltatót még nem nagyon láttam, aki boldogan diskurál a telefonos érdelkődővel az időjárásról... Ha ott vagy a lakáson boldogan beszélget veled, addig sem kell "dolgozni". De hülye tanácsot ne adjunk.


Telefonba nem kell cifrázni, gyorsan hadarja el a lány, hogy mit vállal, mennyiért és ha ez megfelel egyeztessetek időpontot. Ne cifrázd semmivel.

2017. jún. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Meleg prosti érdekel?
2017. jún. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ebből a szempontból a fizetős lány is olyan, mint bármelyik kereskedő. Aki lenyúlja a kuncsaftot, hamar kikerül a piacról, aki becsületes, fennmarad. Mire mennének egyszeri pár-ezer Ft-os haszonnal, amikor sokkal jobban járnak, ha többször is megismétled az akciót...
2017. jún. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!