Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha élőben nem nagyon közeledte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha élőben nem nagyon közeledtek felém a férfiak csak egy-két esetben vettek észre és internetről lett mindig párom plusz visszafogottabb vagyok nem egy cicababa akkor az azt jelentheti hogy ronda vagyok?

Figyelt kérdés
Csak mert gimiben csúfoltak ezzel.De akkor volt kamaszkori problémám plusz kiközösítettek.Egyetemen nem ilyen gyökerek ott sosem hallottam ilyet de erre tessék buszon még így is hallottam meg nyilvános helyeken. Olyan szituációban hogy hallottam hogy kibeszéltek mert az egyiküknek vagy valami havernak bejöttem erre kicikizték a többiek hogy csúnya vagyok meg gáz.Természetesen pont lesza.rták hallom-e vagy sem. Egyébként meg csinálhattam bármit idáig mindig megkaptam.Kamaszként kamaszkori gondokkal sokszor. Aztán volt egy időszak amikor elmúlt a kamaszkori gond és edzéstől tökéletes alakom volt de akkor is megkaptam.Most már ezt behíztam lett egy 7 kiló plusz rajtam most is megkaptam.Interneten meg randin mindenki szerint(férfiak akikkel ismerkedtem) jól nézek ki azt mondták.Abszolút nem értem még ha nem is vagyok egy szépség miért nem lehet befogni? Amúgy már komolyan elgondolkodtam rajta hogy odamegyek és lekeverek vagy beverek egy ro.hadt nagyot egy ilyen esetnél. Mondjuk ha buszon állok és elérhető távban lesznek ilyen esetben tuti olyat rátaposok a lábára hogy felsikít. Élőben tényleg nem nagyon vettek észre férfiak egy-két eset kivételével. Nem küldök képet sem privátban sem sehogy és ismerkedni sem akarok. Tök mindegy ki mit mondd én ezek alapján a reakciók alapján kérdezem hogy tényleg ronda lehetek-e és miért kerülök ilyen szituációkba többször is. Más korombeli 23 éves lányokat halomra akarják felszedni én meg ezt kapom. De semmi nem adta meg sosem a választ mert interneten sosem mondták hogy ronda vagyok,randijaimon sem volt senkinek gondja a külsőmmel ahol meg igen nem a rondaság nem tetszett hanem a nagy fenék meg az öltözködés de az egyszeri eset volt. Azt hogy legyek igényesebb sem kell mondani látatlanban köszönöm... adok magamra a magam módján de nem megyek át pláza pi.csába nem az a stílusom.Szóval csak annyi a kérdés hogy ezek alapján tényleg ronda lehetek-e vagy mi a fenéért kell mindig ilyeneket hallanom?Más lányt is érintenek ezek?

2017. jún. 1. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Kep nelkul lehetetlen megmondani
2017. jún. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt pedig nem fogok küldeni. Én a reakciók alapján kérdezem. Na meg mit tegyek ha ilyen helyzetekbe kerülök hogy rendezzem le magamban ezeket?Miért kerülök ilyen helyzetekbe? Többi nőhöz képest teljesen átlagnak tartom magam. Többi nőtársam is kap ilyeneket vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen? Megverhetem aki ba.szogat a buszon?
2017. jún. 1. 17:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Márpedig látatlanban ezt nem lehet elmondani :D.
2017. jún. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Mindegy, akkor ahogy szeretnéd, nem látom az kinézeted, az arcod, semmit, csak egy szöveg alapján leírom neked:

Csúnya vagy.

Remélem számodra ez elég hiteles vélemény.

Hisztizel azért, mert nem akarnak a pasik csomóan, utána meg azért kiírod hogy nem akarsz ismerkedni, és mivel félsz képet megosztani ezért még egy szövegre kell mondanunk hogy csúnya vagy vagy sem. Fuck logic.


"Interneten meg randin mindenki szerint"

Mert ők megakarnak dugni, a fiúk ilyenek általában, bókolnak ezerrel, itt is eljátszák hogy kanosak, de csak azért hogy punci közelébe jussanak.


Tényleg ronda vagy. Nagyon.

Miért kerülsz olyan szituációkba amikor lerondáznak téged? Azért, mert ronda vagy. Logikus picit, de mindegy.

Más lányokat nem érintenek, semmilyen más lányt, egyáltalán. Fuck logic újra.

Azért kell ilyeneket hallanod, hogy ronda vagy, mert ronda vagy. Ez is logikus rohadtul.

Ahh istenem..

2017. jún. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem küldök képet sem privátban sem sehogy és ismerkedni sem akarok---Itt ahgytam abba!

A kerdesre a valasz: Ronda vagy!!

2017. júl. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hat figyelj. En 21 eves vagyok tudom magamrol hogy nem vagyok 10/10es lany. (Van rajtam felesleg, mondjuk nem eszveszejtoen sok de azert na, az arcom sem a legszebb szerintem), megis talalok part magamnak, azert mert a kisugarzasom tobbet er es mert magabiztos vagyok ami nagyon sokat tud dobni ezen nem kell azon gondolkozni hogy csunya vagy e vagy sem. Mondom en tudom magamrol hogy az vagyok de jol adom el magamat es ennyi "szeretnek" a ferfiak :D
2017. júl. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!