Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Merjek találkozni az internetr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek találkozni az internetről megismert férfival?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 24. 19:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem ne
2017. ápr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Ramone ***** válasza:

Akkor ha rendesen megismerted amennyire lehet és az előtte lévő levelezés nem merült ki annyiban hogy

"Szia, korod? Dugunk?"

2017. ápr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kortól is függ, ismeretség idejétől is, megbízol-e benne, láttad-e már minimum webkamerán keresztül... Ha mindez megvan, és találkozni akarsz vele, tedd meg.
2017. ápr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

hát ha megbízol benne találkozhatsz, de vigyázz magadra!

legyen biztosíték! tudják hova mész!


24F

2017. ápr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De honnan tudjam,hogy bízhatok e benne? Levelei alapján értelmesnek tűnik.
2017. ápr. 24. 19:54
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Milyen célból?


Én am randiztam is innen pár lánnyal, meg etyepetye is volt...

Nyilván, ne éjfélkor a Borárosnál találkozzatok, hanem valami kellemes, ámde normális emberektől nem távoli helyen.

2017. ápr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek párszor nyilvános helyen.Mondjuk egy kávéházban.Én csak nehezen bíznék egy ismeretlen felnőttbe.Elég valószínű hogy normális nem fog kihasználni de mi van ha be jön az a 1% esély rá hogy nem és megver vagy bármi.Nem tudom milyen a testalkatod vagy mennyire vagy naiv vagy megvezethető, de sok aberrált elme rohangászik a világba. 19F
2017. ápr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Szexkapcsolat céljábol. Amúgy nem igazán hatna meg ,ha csak kihasználna,annyian átvágtak már ,hogy nehezen kezdek el érezni bárki iránt is valamit.

Nyílván először forgalmas helyre gondoltam ,mondjuk egy meki vagy Pláza.

2017. ápr. 24. 20:03
 9/13 anonim ***** válasza:
Az jó, ha több és tartalmasabb beszélgetés, levelezés van előtte. Vannak olyan nélyebb/elvontabb témák, amikkel leolvasható egy ember jelleme, szándéka, félelme, bátorsága. De tényleg az a legjobb, ha már volt több képcsere, hangos kommunikáció, de persze a legjobb a webkam + hang, azt is többször, különböző hangulataiban. Ezek után már csak tudod milyen. Persze vigyázz magadra, sajnos ma tényleg sok idegbeteg, köztük jól színészkedő vadállat van, de ezek, ha ügyesek is, egy jól alkalmazott sablon ismerkedést művelnek, úgymond ha fel akarnak szedni egy nőt rossz célra, akkor nem a saját jellemüket fedik fel, és így könnyen sarokba tudod őket szorítani nem hétköznapi témákkal, kérdésekkel. Ha meg olyan férfi, aki mer olyasmit is felvállalni előtted, ami másnak ciki, vagy gáz, akkor meg az még nagyobb bizalomra utal.
2017. ápr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
Jaj bocs, most látom, hogy csak szexkapcsolat. Akkor kb. felejtsd el azokat, amiket leírtam. :D Akkor marad az, amit a többiek írtak, publikusabb hely, és nappal.
2017. ápr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!