Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Egy magas izmos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy magas izmos pasitól nagyobb péniszt vártok el?

Figyelt kérdés
192 cm magas vagyok, edzett, izmos. 24 éves vagyok a péniszem már nem nő, csak 14 cm, viszont 5 cm átmérő vastag. Tegyük fel ha egyéjszakás kalandból felvinnétek egy ilyen paraméterű pasit akkor nagyobb szerszámra számítanátok nem? Csalódnátok?
2017. jún. 2. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem :)
2017. jún. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
bocs de nem hiszem el hogy ilyen magasan ekkora...
2017. jún. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

2 es.

Ferjem 206 cm magas es 12 hosszu neki es 5 cm vastag. Es tokeletes :)

1es voltam.

2017. jún. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincsenek elvárasaim a pénisz méretet illetően. Ha ekkora, akkor ekkora.
2017. jún. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen én mindenképpen csalódnék. Illúzióromboló ha egy magas izmos pasinak csak ekkora.
2017. jún. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocs én srác vagyok,kicsivel magasabb mint te és nagyobb (17) a szerszámom, végig arányaimat tekintve kicsinek tartottam mind addig amíg el nem vesztettem a szüzességem..
2017. jún. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem az hogy valaki és izmos nem jelenti azt hogy egy nagy dorong van a gatyájában
2017. jún. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem :D voltam egy sráccal akiről tudtam hogy szteroidozik is meg minden. fhu mondom ezeknek tuti kicsi... hát meglepően nagy volt. de én az ilyen izmosabb pasiktól ezért kisebbet vártam el. mert sok szteroidozik.
2017. jún. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mekkora volt?
2022. nov. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van itt még valaki?
2022. nov. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!