Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknek miért jó az, ha 2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért jó az, ha 2 órán keresztül nem megy el a férfi? Miért baj az, ha korán élvez el? Van keze, nyelve, ujjai, nem?

Figyelt kérdés
2017. jún. 3. 07:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mert 5-10perc szex a keves :D
2017. jún. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nagyképűnek tűnhet, de nem az.

Én gyakorlatilag addig bírom ameddig akarom. Ez jó, mert bármelyik csajt ki tudom elégíteni, és addig élvezkedek ameddig akarok, de sajnos hüvelyben nem tudok elmenni.

Ha látom, hogy elég a nőnek, és nekem is ok, akkor kiveszem, és a testére élvezek.

Minden rosszban van valami jó. Azt hiszem ez a késői magömlés.

31/F

2017. jún. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Volt 2 órás szex is, mert igényelte a nő, és mert izzott a levegő végig.

2017. jún. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
2 órán keresztül? Az durva..lány vagyok, én ha szexelek és jó a pozitúra, akkor max. fél óráig bírom. 15-30 perc a max. Én a félórás meneteket szeretem, de volt hogy elélveztem előbb de utána a partnerem is csatlakozott. 2 órát egy lány is hogyan bír? De mondjuk a korai magömléses helyzet sem jó, hogy beteszi és pár mozdulat és elélvez. Ki kell tapasztalni össze kell hangolódni.
2020. júl. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, a nyalás nekem nem jött be, mert gyenge a stimuláció, nekem erősebb ingerlés kell és csak kézzel esik jól. Volt párom kézzel kielégített de már nagyon szorítottam a végén a kezét..de élveztem egy nagyot
2020. júl. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én masztinál el tudok élvezni 2 perc alatt hason fekvő pózban. De a szexnél nem. Ott kell minimum 10-15 perc de max. 30.
2020. júl. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!