Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan férfi aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi aki nagyon gazdag és mégse kell a nőknek EGYÁLTALÁN?

Figyelt kérdés

Körülírom mire gondolok.

NEM az internetmilliomos kockákra, akik ki se mozdulnak a lakásból, úgy élnek mint a 40 éves szűz és ha véletlenül levegőre kell menniük is zokniszandál meg köldök fölé húzott nadrág.

NEM is azokra, akik luxuskocsikkal meg luxusruházatban jelennek meg mindenhol, úgy mennek, mintha vörösszőnyegen járnának és ha nem nézik meg őket eléggé az emberek még köszörülik is a torkukat.


Tehát azokra gondolok, akik gazdagok, látszik is rajtuk, de nem hivalkodó módon.


Minden esetet írjatok le. Azt is, ha kellenétek de túl igényesek vagytok. Pl. jártok-keltek a városban, vagy éppen a munkahelyen, egyetemen és nők bepróbálkoznak nálatok, de ti Angelina Jolie külső alá nem adjátok, vagy épp ellenkezőleg, a külső nem számít de olyan szigorú feltételeitek vannak, hogy a nők többségét ki is zárjátok.



2016. okt. 29. 07:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyen Pasit Ő pont az a véglet hogy X külső alá nem adja az igényeit.. Pedig amíg egy átlagos srác volt addig majdnem mindegy volt. Volt is barátnője csajozott könnyen.. De ahogy fel vitte az Isten a dolgát kicsit elszaladt vele a ló... 22 L
2016. okt. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok gazdag, viszont a szüleim igen. Sose neveltek szerencsére ilyen hivalkodó hülyének, ők se hivalkodóak, de azért a pénzügyi helyzet meglátszik. Szóval ha akarnám villoghatnék a pénzzel, meg csajozhatnék így, de én erre nem vágyom, nagyon nem. 23/F
2016. okt. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés hanem hogy hány csaj próbálkozott be nálad 23 éved alatt ennek hatására (vagy nem ennek hatására)
2016. okt. 29. 11:23
 4/9 anonim ***** válasza:
van, hiába van sok pénzed attól még nem vagy vonzó se szexi
2016. okt. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2-t biztosan tudok, aki emiatt próbálkozott. Az egyiknél első leesett, a másiknál kellett 1 randi hozzá.
2016. okt. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4-es: Arra lennék kíváncsi hogy mennyi pénz kell ahhoz, hogy a nők kezdeményezzenek. Mert a jóképű srácokkal is írtam már ki hasonló kérdést és ott meg az volt a válasz, hogy hiába vagy jóképű maximum szórakozóhelyen mennek rád a milfek, a pénz a lényeg.


Ebből gondoltam, hogy ha valakinek átlagos külseje legalább van és mellé sok pénze akkor talán több csaj bepróbálkozik nála.


5-ös: kifejthetnéd bővebben miből jöttél rá.

2016. okt. 29. 13:03
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindkettőhöz hozzátartozik, hogy az ő szüleik ismerték az enyémeket, így tudtak róla, mert rólam egyébként nem lehetne megmondani. Az egyik lány konkrétan megmondta, hogy mennyire kedveli a szüleimet, meg engem is, szóval milyen jól meglennénk, mehetnénk szüleimmel nyaralni, stb.


A másik az első randin mindenképpen étterembe akart menni. Elvittem, de normál kisvárosi étterembe, nem puccos sznob helyre, és kiválasztotta az étterem legdrágább kajáját.

Szerintem mind a kettő elég árulkodó jel. 23/F

2016. okt. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező ez nem úgy működik hogy a legjobb nőhöz sok pénz a rondákhoz kevés pénz is elég. Vannak még azért erkölcsös nők is a világban még ha a hivalkodók közt ezt oly nehéz is észrevenned, de őket nem lehet megvenni. De a kérdésedből is kiindulva pénzen nem lehet mindent megkapni. Bár ideig óráig meg tud magának venni bárki egy alkalmi hölgyet. De szerintem egy valamire való férfi érzelmekre és otthonra vágyik nem csak egy numerára az ágyban. Ha igen, az is csak fiatalon, később ez már kevés. ;)
2016. okt. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Te most komolyan azt hiszed, hogy attól, mert valaki marha gazdag, akkor majd bomlanak utána a csajok? Ja, egy bizonyos kategória biztos bepróbálkozik, de a többsége nem.

Ha valaki átlagos külsővel, átlagos anyagi helyzettel rendelkezik, de mellette határozott, magabiztos, jó a humora, jól el lehet vele beszélgetni, odaadó, na ő utána fognak bomlani a csajok!:) Gazdagság nélkül is.:)

Ha ezek nincsenek meg egy pasiban, akkor lehet bármennyi pénze, akkor sem lesz neki sok női rajongója.

2016. okt. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!