Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Négy napja késik a menstruáció...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Négy napja késik a menstruációm, a fogamzásgátló abbahagyása lehet az oka?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban már nem szedtem be a tablettákat, mert nem bírta a szervezetem, több mellékhatás is jelentkezett, így orvosi tanácsra abbahagytam. A barátommal természetesen óvszerrel védekezünk azóta, mégsem jött meg. A tabletta abbahagyása lehet az oka, vagy van esély a terhességre? (Tudom, hogy csak 98%-ban véd.)

Ha a gyógyszer miatt van, mikor áll vissza a rendes ciklusom? Hány napig késhet?

18L


2017. jún. 4. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha az aktus legelejétől fogva védekeztetek óvszerrel és nem szakadt ki, akkor gyakorlatilag a terhesség kizárva. De azért csinálhatsz egy tesztet nyugodtan, ha az megnyugtatóbb számodra.

A fogamzásgátló abbahagyása után pedig van, akinek egyáltalán meg sem jön a vérzése, hanem mesterségesen kell meghozzák. Van, akinél nem okoz gondot (nálam például nem volt gond abbahagyás után), van, akinek meg hónapok kellenek mire minden rendben lesz.

Én azt gondolom, hogy ha ebben a hónapban esetleg nem is jön meg, nem kell aggódni, de ha a következőben sem, akkor fordulj orvoshoz.

2017. jún. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2017. jún. 4. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!