Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti megengeditek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti megengeditek az oralis szexet a parotoknak hogy elotte nem mosakodtatok?

Figyelt kérdés

2017. jún. 4. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
😭😭😭
2017. jún. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem, még akkor sem, ha csak 1-2 óra telt el a fürdés után.
2017. jún. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

:D Hát már nem azért, de húgyos szagos 3,14nát meg se közelítek, nemhogy nem nyalok ki önként, de még ha kérik se! :D

Nem Gyuri vagyok én, hogy szeressem, ha büdös egy kicsit! :P

31/F

2017. jún. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáltam de... majdnem ráhánytam szegénykére. :c
2017. jún. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
persze
2017. jún. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3,Ugye tudod,hogy létezik wc papír meg intim törlőkendő?

Nem tudom ki hogy van vele,de én azért wc után elég alaposan megtisztítom magam...bár lehet,hogy a te ismerőseidnél más a szokás....


Egyébként attól függ.

Ha nem csináltam semmit fürdés óta csak ültem és olvastam,akkor igen,viszont nyilván ha már csináltam valamit,megizzattam stb,akkor nem.

De ez fordítva is igaz..

2017. jún. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!