Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez milyen érzés lehet, mennyir...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen érzés lehet, mennyire veszélyes kipróbálni ezt? (squashes) Illetve nagyon beteg?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy 100 kg feletti nők, de méginkább 200-250 kiló körüliek rám ülnek, fekszenek, végig hemperegnek rajtam, stb.


Elméletileg nem lehet veszélyes, mert rengeteg ilyen videó van, illetve sok esetben törékeny csajok is kibírják, hogy egy ssbbw rájuk ugrik. Pl. ez a csaj, Odette Delacroix szinte minden ismert bbw nodellel megcsinálta.

[link]

[link]


Viszont én nagyon paráznék még is, nehéz elhinni, hogy egy ekkora nő nem képes összenyomni. Pl. Én is 72kg vagyok a 190 centimhez, tehát elég vékony férfi létemre, tehát nem tudom miként bírnám. Viszont szívesen bevállalnám.


A másik kérdés meg az, hogy ez nagyon beteg? Bár gondolom az, háj fétisem van, ez már csak egy plusz járulék. Illetve nagyon izgatnak a stuffing és belly bloating videók, enyhe feeder hajlamom is van és a büfögésre is izgulok. Továbbá a maszatolás is beindít, itt arra kell gondolni, hogy össze kell kajával (leginkább édességgel) maszatolni egymást a szexpartnerrel.



2017. jún. 4. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd ki,nem bántásból de túl nehezek és nem fogsz elvegőt kapni

Gondold el mikor "kicsi a rakás nagyot kíván"-t játszottál a haverokkal suliban vagy csak csesztettétek egymást és rádfekszik 2-3 70-80 kilós ember és alig kapsz levegőt,szarul érzed magad

2017. jún. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1 Sajnos nem is tudom kipróbálni, mert Magyarországon nem sok 200 kg feletti nő van. Az Államokban sok ilyen méretű csaj van akik pénzért vállalják ezt (mint a prostik, csak nincs szex)


Amúgy a kicsi a rakásba kisgyerekként, majdnem belehaltam...

2017. jún. 4. 21:03
 3/4 anonim ***** válasza:
de rossz ezért pénzt kérni pff....na látod akkor nem olyan vicces ez neked se szóval ja veszélyes...más dolog nem izgat csak ez? $1
2017. jún. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%
Ennyiből ràd dőlhetne egy elefànt is,vagy egy hàrom ajtós szekrény.És ezek még szexibbek is egy 200 kilós nőnél.
2017. jún. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!