Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Konzervatívan perverz? :D

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konzervatívan perverz? :D

Figyelt kérdés

Nemrég összejöttem egy lánnyal és nagyon jól megvagyunk de mikor a szexről beszélgettünk, akkor közölte, hogy neki kell kb. 4-5 hónap kell, hogy lefeküdjön velem, és ő alapból elítéli, azokat a lányokat akik pl. az első pár randin lefekszenek a pasival, mert akkor milyen könnyűvérűek. Azt mondta, hogy neki a szex érzelmi alapon megy, és amíg nem szeret, addig nem fog velem lefeküdni. Ezek alapján arra következtettem, hogy milyen konzervatív egy lány, de aztán ahogy telt az idő egyre többször feljött a szex téma, és olyan fantáziái vannak, hogy csak na :D mindent ki akar próbálni, szerepjáték, bdsm, sztriptíz, extrém helyszíneken, és az ágyban is nagyon heves. Furcsáltam ezt a kettősséget, de azt mondta hogy ő amúgy nagyon perverz, de csak akkor ha van hozzá megfelelő partner, pasija és úgy érzi, hogy készen áll a szexre és nem fogja megbánni.

Ennek ellenére még mindig nehezen tudom összeegyeztetni ezt a "két énjét". A kérdésem az lenne a lányokhoz, hogy tényleg lehetséges ez? :D Illetve fiúk, ti már találkoztatok ilyen csajjal? Néha felmerül bennem, hogy csak "megjátsza", hogy várni akar és húzza az agyam :D Persze várok, ha ezen múlik csak érdekel mások véleménye is


24F (a csaj 22)


2017. jún. 4. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kettősség, simán megfér ez a két dolog egymás mellett.
2017. jún. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Nincs összefüggés a kettő között, kell neki egy bizalmi szint, lehet pont ezért mert ilyen vágyai vannak. Egy biztos partner kell neki és meg akarja ismerni előtte az embert akivel ezekbe belevág. Nincs ezzel semmi gond.

25/N

2017. jún. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet nem vagy elég tapasztalt de megsúgom a legtöbb lány ilyen eleinte nem is nagyon akarnak szexelni aztán ha eljutsz egy bizalmi szintre előjön a perverz oldaluk és szinte bármire rá lehet őket venni
2017. jún. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rájuk mondják, hogy "alamuszi nyuszi nagyot ugrik".
2017. jún. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gondolja komolyan a 4-5 hónapot... vagy a dolgok másik felét.
2017. jún. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!