Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexre kellek vagy arra sem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexre kellek vagy arra sem?

Figyelt kérdés

írogattam facen egy pasival. a szexet kielemeztük rendesen, volt kép, minden.

pár hónap múlva találka, de nem volt köztünk szex. azt tudni kell, hogy ő nem egyedülálló, és a szexen kívül beszéltünk mindenről, magánélet, munka...nem tizenévesek vagyunk. mindig mondja, hogy szeretne szexelni vele, de amikor lehetett volna, mégsem lett belőle semmi.

szerintetek?


2017. jún. 5. 00:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
23%
Talán dobni akarja először a nejét
2017. jún. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Nem feltétlenül csalná meg a párját szerintem.
2017. jún. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
Tipikus. Legalábbis saját tapasztalat. Az ilyen arra vár, hogy tálcán kínáld magad, megkóstol, de aztán lekoptat, ha megun. Ha nem egyedülálló, akkor inkább kerüld el, mert ebből semmi jó nem sülhet ki.
2017. jún. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2017. jún. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
én 30, ő 40
2017. jún. 5. 00:45
 6/20 anonim ***** válasza:
98%
Drága, a pasinak maszturbacios segédeszköz voltál.
2017. jún. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
ugyanúgy keres azóta is mint találka előtt, ugyanúgy beszélgetünk mindenről, csak szex nem volt
2017. jún. 5. 00:47
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolata alatt elszokott a csajozastol, elfelejtette mikor kell lépni a dumcsibol az ágy felé


Sok ferfiban van egy erős gát ezen a ponton

2017. jún. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a gát csak addig tart, amíg ki nem tapasztalja, hogy mennyire volnál veszélyes a kis életére nézve... (Pl., ha lenne valami, kitálalnál-e az asszonynak, ha le akarna lépni, megszívatnád-e valahogy...) Én azt mondom, felejtsd el. Ha el is hagyná érted a nőt (amit nem hiszek), rajtad miért ne adna túl?
2017. jún. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Lehet veled akarja megcsalni de ha csak barat maradsz semmi s3m lesz. Kozelebb kene kerulj hozza. Tuti dobni fogja ha egy lany nem fekszik le a fiuval aki szeretne a fiu odebb all.
2017. jún. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!