Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összejöttem egyik barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egyik barátommal aki azt mondta az elejen ő neki csak szexre kellek. Ennek ellenére többször is féltékenységet láttam rajta, illetve már közös programot is hajlandó velem csinálni. Érezhet irántam valamit?

Figyelt kérdés
2016. dec. 26. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem érez semmit nyugi.. Csak ki akar sajátítani. ő megmondta hogy Szexre kellesz neki, de Ő ezt úgy érti hogy Csak az Ővé legyél.. Mert nem akar vetélytársat.. Ezért ilyen.. De nyugi nem csak téged dug... 22 L
2016. dec. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen bolcs es megnyugtato vagy 1 es. :-)
2016. dec. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt mi ennyiből nem tudjuk kitalálni, őt kéne megkérdezd erről, hogy most akkor mi is van. Amúgy az elsőnek igaza van abba hogy kiakar sajátítani magának :) Nekem hiába lenne csak szex-kapcsolatom valakivel attól még nem szeretném hogy mással menjen randizgatni vagy dugni.
2016. dec. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igaz! Szex kapcs nem azt jelenti hogy a masik massal is, mert azert betegseget ossze lehet szedni! Ezt le kell tisztazni
2016. dec. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!