Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam meg a barátnőmnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátnőmnek, hogy van egy elég fura defektem?

Figyelt kérdés
Ami nem más mint az, hogy eléggé az úszókra izgulok. Félre ne értsetek kívánom alapból is nem is kicsit, de nem tudom hogy el merjem-e mondani anélkül, hogy teljesen hülyének és betegnek nézne? Nem vagyunk még rég óta együtt. Főleg lányok reakciójára lennék kíváncsi.

2017. jún. 7. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Tapasztalatból mondom hogy jobb ha nem tud róla!

Én egyszer mondtam el az enyémet, szakítás lett belőle... Igaz az enyém betegebb.

2017. jún. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

úszó? mondjuk tényleg szexik..


[link]

2017. jún. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem is gáz, lányként mondom :D

Még csak betegnek sem mondanám, ennél a "perverziónál" szinte csak gázabbakat hallottam.

2017. jún. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Adj rá fürdőruhát. Ennyi.
2017. jún. 9. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Jobb ha tudod, a barátod meg valószínűleg az insta csajokra, meg még ezer másra izgul :)
2017. szept. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, hogy te fiú vagy, bocs :) Mindegy, hidd el ő is izgul más paikra :)
2017. szept. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyira szűkszavú ez a kérdés, hogy kevés az információ ahhoz, hogy bármi tanácsot adhassak. "eléggé az úszókra izgulok" ebből semmi nem derül ki jóformán.
2017. szept. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!