Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van a szüzességnek értéke,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a szüzességnek értéke, bármiféle érdeme, pozitívuma, erénye férfiak esetében?

Figyelt kérdés
Én például még szűz vagyok, de nem érzem azt a pozitívumot, ami ezzel járna.

2017. jún. 7. 20:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem értékes! Jó tudni, hogy mondjuk akinek odaadod magad, annak is te vagy az első, szerintem különlegessé teszi. Én már rég nem voltam az, mikor a barátnőm még igen, és utólag nagyon bántam :/
2017. jún. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Szamomra nincs erteke.


F

2017. jún. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
1. én is pont ugyan ez és én is bántam jó lett volna :(
2017. jún. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
19%
Egyértelműen értékes. (F)
2017. jún. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%
Önmagában nincs sok, valóban. De ha ez párosul azzal, hogy nem élsz kicsapongó életet, s nem az az életcélod, hogy az egész életed egy nagy fesztivál legyen, akkor jó eséllyel tudsz majd családot alapítani, rávenni egy férfit, hogy megállapodjon melletted.
2017. jún. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

Semmi értéke, pozitívuma nincsen.


A "túlkoros" szüzek túlnyomó többsége nem tudatos döntés miatt szűz, hanem mert legjobb igyekezete mellett sem jött össze neki semmi kapcsolat vagy akció 5-10-15 éven keresztül. Ennél kevés szarabb dolog van az életben.


Aki annak örül, hogy a partnere huszoniksz éves korában még szűz, az annak örül, hogy szenvedett ettől 5-10 éven keresztül.

2017. jún. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

Férfiként szűznek lenni, a jelenlegi társadalmi és szocializációs környezetben sokkal kevésbé jelentős, mint nőként. Másik probléma a bizonyíthatóságával van, mert ott van pl a Pista bácsi gumicsizmája. Állíthatja ő, hogy soha nem lépett még szarba vele, de mi van, ha mégis, mert ugye a gumicsizmát elég könnyű szépen tisztára mosni... :-)

Bocsánat a hülye hasonlatért, de ezt el kellett sütnöm... :-)

2017. jún. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Van. Képzelj el egy fordított parabolát!


Egy bizonyos életkorig növekszik, aztán csökken.

Azt most meg nem mondanám, hogy konkrétan hány éves korig, de olyan 18-20-körülre tenném a csúcsot.

2017. jún. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogyvan. Volt olyan, aki a neten,"áruba is bocsátotta"...
2017. jún. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nincs erteke szerintem se. En is az vagyok, (20L) de ez ciki sokak szerint a ferfiak a tapasztalt csajokat szeretik akik tudjak mit kell csinalni az agyban. Sza'l nincs erteke, nem kell hogy erteke legyen igazabol..csak nalam pl szakito ok volt amikor kiderult hogy szuz vagyok. A srac szoszerint megundorodott tolem es neki tapasztalt csaj kell nem egy szuz "kislany". Ez van :/ Nem kerek privatot. Nem ismerkedem neten.
2017. jún. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!