Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Távkapcsolatba lévő párok ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatba lévő párok ti hogy szexeltek?

Figyelt kérdés

Hogy bírjátok ki mennyi van köztetek?

Nekem egyszer se sikerült kibírni:/

19L


2017. jún. 8. 10:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szoval felrequrtal?

19 evesen mar az eleted lehuzhatod a wcn.

2017. jún. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem! 2 távkapcsolatom volt 400 km távolsággal ezért inkább szakitottam és kerestem mást azért kérdezem mások kibirják e
2017. jún. 8. 10:58
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2 évig voltunk távkapcsolatban,már így ismerkedtünk meg, most már lassan 1 éve összeköltöztünk:) így bírtuk ki, hogy volt közös cél a szemünk előtt:) havonta 2x tudtunk találkozni, 300 km volt a táv. 21/L
2017. jún. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

300 km volt. 2 hetente találkoztunk.

Kibírtuk. Már együtt élünk.

2017. jún. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez nem menne, hogy csak hétvégente vagy 2 hetente találkoznék a párommal, így bármennyire is megkedvelek egy lányt, nem kezdek bele kapcsolatba.

Persze nem azt mondom, hogy miniden nap kell látnunk egymást, de a heti 3-4 alkalomra nekem szükségem van, nem feltétlen a szex miatt.

És nem arra gondolok, hogy elutazik valahová és nem találkozunk 3 hétig, mert az érthető és nem zavar, csak nem bírnék úgy kapcsolatban lenni, hogy évekig csak 2 hetente láthatom. De közben az egyik haveromék már 5 éve vannak együtt és csak hétvégente találkoznak és akkor is szexelnek, kivéve, ha elmennek nyaralni együtt. Embere válogatja 27/f

2017. jún. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

Ilyen kapcsolatba ne kezdenék,semmi értelme.

Egy kapcsolat arról szól ,hogy sűrűn együtt vagyunk.

És akkor még ott van a kapcsolat testi része is...ááá, nem.

Akik ilyen kapcsiban vannak azoknál van közös maszti vagy hasonlók?Skypere gondoltam.20/L

2017. jún. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6-os, 3.vagyok, nálunk volt sűrűn és a nyarat például mindig együtt töltöttük, csak míg suli volt, addig volt 2 hetente találkozás.. én örülök,hogy kibírtuk és hogy belekezdtünk,mert most már vele élhetek! :) nem bántam meg:) 21/L
2017. jún. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Köszi!Értem,mert valaminek csak kell lenni.:-)
2017. jún. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sajat tapasztalat alapjan, azt tudom, mondani, hogy aki ilyesmi miatt szakit az nem volt szerelmes az illetobe, illetve nem az adott szemely volt neki az a nagybetus "igazi". Koztunk 2000x kilometer van, havi 5-6 napra vagy egy hetre latjuk egymast, de eszunkbe nem jutna egymast eldobni azert mert a sarki Jancsival vagy Rozaliaval napi szinten kurhatnank, mig egymassal ez egyelore nem lehetseges. Pontosan ezert nincs is mit kibirni, mert miota ismerjuk egymast (ez pedig mar jo par ev, szoval a rozsaszinkodtol is eleg messze vagyunk mar) azota mi "mi" vagyunk, es ilyesmi miatt, hogy gyakoribb szex (valakivel, aki feleannyira sem lehet kulonleges egyikunk szamara sem egy ilyen kapcsolat utan) eszunkbe se jutna ezt eldobni. Feluletes randizgatasokban persze ertheto. Ott nem alakul ki szorosabb kapocs, gondolom.
2017. jún. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%
Engem nem zavart ,ha félre dugott,ha a kapcsolat közben ezt megbeszéltük,mert távol laktunk egymástól és mind ketten sex függők voltunk,ritkán találkoztunk,mert a munka elszólított.Én az vagyok,de a mostani párom nem. Azért kívántam a voltaktól,hogy meséljenek hogy történt,mert erre mindég keményen begerjedtem és szét tudom őket kefélni.Neked is inkább a kapcsolat elején megellene beszélned ezt a függőségedet.Ha ezt nem tolerálja,mert erre van a legnagyobb esély, akkor lapátra tesz.Én azon ritka fajok közé tartozom,még ha szeretlek is,hogy semmi kivetni valót nem találok ebben,mivel te sem bírod ki jó dugás nélkül hosszú ideig,mert nem vagy fából és én sem.Próbálj ilyen pasit találni,aki még be is jön neked más téren is,vagy ne kefélj félre,vagy úgy, hogy ezt ne tudja meg.Tapasztalatom van ilyen téren. 51F
2017. jún. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!