Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 35-40 éves nők, akik már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35-40 éves nők, akik már szexeltek 20-25 éves fiúval: Nem volt fura érzés? Nem volt nevetséges a korkülönbség?

Figyelt kérdés
21 éves fiúként én nagyon kellemetlenül érezném magam egy ilyenkorú nővel. Nem volt vicces a helyzet?
2017. máj. 22. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
De vicces volt, de 2 srác volt, így összesen voltak annyi idősen mind én :-)
2017. máj. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
A férjem 10 évvel fiatalabb nálam,nem fura pláne nem vicces szexelni vele.
2017. máj. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem volt nevetséges, sőt nagyon is jó volt.
2017. máj. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Miért lett volna nevetséges?Nem egy kis idiótát választottam,aki még meztelen nőt sem látott,hanem egy 22 évesen már komoly,amíciózus,céltudatos,intelligens fiút,illetve inkább fiatal férfit,akivel kellemesen lehet mélyebb témákról,kultúráról,művészetről bármiről beszélni.A szex is meglepően jó volt vele,tudta mikor mit csináljon,nem kapkodott,nem bénázott,nem önzőzött.De találkoztam olyannal,akinek 30 felett abból állt a szex,hogy 1 perc előjáték után be,5 húzás és kifújt.Az életkornak nincs köze hozzá,hogy két ember egyhullámhosszan van-e,mert előfordul,hogy két egykorúnak mások az igényei,a vágyai és olyanis,hogy két különbözőnek hasonlóak.


És nem kötelező idősebb nővel lenned,amúgy sem hiszem,hogy sorban állnának nálad,úgyhogy szerintem senkit sem érdekel,hogy te mit érzel viccesnek és mit nem,de nem kell általánosítgatni mrg leszólni másokat.Majd ha nálad bepróbálkozik egy ilyenkorú nő(bár az nem most lesz),nyugodt szívvel utasítsd vissza,de ahhoz semmi közöd,hogy mások kivel fekszenek le meg kivel jönnek össze.

37/N

2017. máj. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Abszolut egyet ertek az elottem szoloval. Es egyebkent engem izgat a gondolat hogy egy idosebb tapasztaltabb novel legyek egyutt mintsem hogy viccesnek talaljam.

23/F

2017. máj. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sosem feledem el őtet. De sztem ő sem engem. De nem vagyunk egymáshoz illők.
2017. máj. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Valahogy én ennek a két 50%-osnak nem tudok hinni. :D
2017. máj. 23. 01:44
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lennék férjnél akkor engedném, hogy jól megkefélj, hogy elhidd semmi vicces nincs abban ha egy idősebb nővel csinálod. Élveznéd.
2017. máj. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!