Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lovagláskor hogyan lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lovagláskor hogyan lehet tovább bírni?

Figyelt kérdés
Szeretem, ha a Barátnőm lovagol rajtam, csak az a gond, hogy néha akaratlanul is elélvezek. Ugye ebben a pózban a Nő irányít, és alulról nem igazán tudom szabályozni a behatolás mélységét/ütemét, minden Tőle függ. Ti hogyan próbáljátok ilyenkor késleltetni a magömlést?

2017. jún. 8. 12:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Pont váltok,vagy eleve az elején lovagol és utána én mozgok alatta,kicsit megemeled kézzel.
2017. jún. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Pózt
2017. jún. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%

Olyan gondod nincs ,hogy maga a látvány is közrejátszik a korai magömlésben?

Csak azért kérdezem,mert amikor ez a póz volt soron és mozogtam barátomon,Ő arra panaszkodott ,hogy a látvány miatt nem bírja sokáig,aztán kitaláltam ,hogy bekötöm egy kendővel a szemét és valóban tovább bírta.:-)21/L

2017. jún. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Fordított lovaglóban fogd meg a popsiját és Te diktáld az ütemet.
2017. jún. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nem a látvány a kulcs.

Hanem a hanyatt fekvő helyzetben történő rendszeres maszturbáció. Ha arról leszokik, tovább bírja. Tapasztalat.

2017. jún. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nehajszold!
2017. jún. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szólj neki, hogy lassítson, vagy ne olyan intenzíven csinálja...de segít a pózváltás is...
2017. jún. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Mondjuk én meg szoktam fogni a csípőjét és lelassítom pl.
2017. jún. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

A lassítással az a baj, hogy nem mindig elég. Ha meg is áll, attól még érzem a meleg barlangot, ami elég lehet az elsüléshez.


Jó lenne kézzel lassítani Őt a mozgásban, csak az a helyzet, hogy gyakran ki vagyok kötve, így nem tudok beavatkozni, max. szólni, de addigra általában már késő, élvezek...

2017. jún. 8. 15:03
 10/21 anonim ***** válasza:
Szólni kell,hogy hagyja abba,ha az nem elég ha lassít.
2017. jún. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!