Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nincs orgazmusom! Miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs orgazmusom! Miért nem tudok elélvezni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A történt a következő...

Se szex közben, se akkor ha én csinálom magamnak... egyszerűen nem tudok elélvezni, pedig élvezem!

Se csiklói, se hüvelyi..

3 férfivel voltam életemben, mindegyik tartós kapcsolat volt és szerelem, vonzódás is volt benne.

Viszonylag hamar felizgulok, be is nedvesedek, kívánom a partneremet..


Imádom, ha kinyal a párom és a szexet is élvezem!

Van egy pont amikor érzem, hogy tök jó, "mindjárt bepisilek" el is lazulok, meg minden, de ennyiben ki is merül... ez úgy 10 mp-ig tart..


Mit csinálok rosszul? :( a párom is annyira próbálkozik és nekem kellemetlen, hogy nem sikerül..


2017. jún. 8. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Rágörcsölsz?
2017. jún. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem, egyáltalán nem görcsölök rá.

El tudok lazulni és gátlásaim sincsenek.


NEM kérek privát üzeneteket, akinek véleménye, ötlete, tanácsa, egyéb gondolata van ITT írja meg... Köszönöm.

2017. jún. 8. 21:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudat alatt csak lakozik valami, ha nem lehetnek egeszsegügyi vonzatai is.
2017. jún. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mikor magadnak csinálod akkor intenzívebb a "mindjárt bepisilek" érzés vagy ugyanolyan, mintha partnerrel csinálod?
2017. jún. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Partnerrel még talán intenzívebb az érzés!
2017. jún. 8. 23:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem ott és nem olyan intenzitással ingerled magad, ahol kellene, hiszen akkor intenzívebb lenne, ha magadnak csinálnád a megfelelő helyen.
2017. jún. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy amikor erzed, hogy "bepisilsz", ne lazulj el, hanem mozogj, feszítsd a hasizmod, mozgasd a csípőd az élvezetre! A hangoddal is segitheted a csúcsrajutást.
2017. jún. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Probaltam mar fesziteni is, olyankor erzem, hogy szukebb leszek es luktet is, valamint sokkal erzekenyebb az erintesre.

Szex kozben is erzekenyebb par pillanatig.

Majd kiserletezek...

2017. jún. 9. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!