Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csinálta? Lányok Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta? Lányok Ti miként vélekedtek róla?

Figyelt kérdés

Ma reggel mozgólépcsőn mentem fel, s a szembe lefelé jövő mozgólépcsőn egy vékony dekoratív lány miniszoknyában állt. Felfújta s szoknyáját a szél, de ahelyett hogy takargatta volna magát, csak mosolygott. Piros csipkés bugyija volt, s rajtam kívül még kb 50-en látták. Volt aki tapsolt is.

Láthatóan nem volt zavarban.


2017. jún. 9. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert rib..bol van :)
2017. jún. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tetszett ,hogy tetszik.
2017. jún. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, csak almodtad...
2017. jún. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Korán volt, de ébren voltam ;)
2017. jún. 9. 10:48
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Aki miniszoknyát vesz vel még egy koszos mozgólépcsős metros turahoz főleg ilyen hűvösebb időbe,attól ne várj sokat,szerintem egy nő pl ha felvesz egy sztreccs famert az is kirívó,de diszkrét és szexi,furcsállom amikor pont egy ilyen ribozlihez oda megy egy pasi udvarolni KOMOLY KAPCSOLAT CÉLJÁBÓL szerintetek annak van esze?Aki ilyentől egy kapualji szopásnál többet vár?Szánalom amúgy,de egyéjszakásnak jók persze.
2017. jún. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy az neked??! Menj utána és kérdezd meg legközelebb..
2017. jún. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van önbizalma. Nem kezdett el amiatt parázni, hogy "jaj, meglátták a bugyim, mi lesz most?!". Mi lenne? Semmi. Pár kreténen kívül más nem csinál belőle ügyet, velük meg nem kell foglalkozni - mint a tapsolós barommal.

22/L

2017. jún. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó te pont olyan bunkó qrva vagy mint a csaj a mozgólépcsőn,én mint pasi nagyon örülök ha látok egy szexi csajt bugyiba közterületen,de nekem egy lány se meg egy fiu se magyarázza már azt be,hogyha egy lány bugyiját tömegek látják az nem kellemetlen,aki azt élvezi hohy közterületen nézik és fütyülnek neki,10-en 20-an,az nem hogy bunkó és gátlástalan,de buta és egy utolsó qrva is,mint ahogy te kedves utolsó,ezzel a felfogással mindenképp.
2017. jún. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!