Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek mi számít alapnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi számít alapnak egy-egy szexuális együttlétkor?

Figyelt kérdés

Furcsának találom,hogy néhol még az orális kényeztetés sem hétköznapi. Vagy az anális izgatás. Tök sötétben kufircolás,15 perces aktus az átlagos?

Elolvasva pár kérdést egészen perverznek érzem magam. Vagy ez korfüggő? Magamon észreveszem,ahogy korosodom úgy változik az igényem.


2017. jún. 10. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Alap a tisztaság minkét fél részéről,legjobb előtte egy közös zuhany.Előjáték amiben beletartozik az orális szex is.

Sok póz,és a fiú bírja legalább egy 20 percig.Mindkettőnknek legyen orgazmusa,fiúknak ez könnyebben megy,szóval mi9ndkettőnkön van a hangsúly.21/L

2017. jún. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Orál nálam csak akkor van, hogyha elötte fürödtünk, vagy reggel. Egész napos ruhába tespedés után nincs ilyenhez gusztusom és utálnám, ha nekem csinálnák így. Szerintem ez alap. Anált semmi pénzért nem csinálnám, mert nem túl romantikus a beöntés, análkül meg nincs az az ember, akinek ne lenne sz.ros a fosója, úgyhogy kössz, nálam ez is alap higiénia. Nálam ez nem extrém kategória, hanem undorító kategória. De nem csak ez, meg a sötétben 15 perc kufircolás létezik. Van rengeteg féle póz, izgatás, amitől nem lesz unalmas az együttlét
2017. jún. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a felszabadult, tabumentes előjáték az nagyon alap dolog, és nálam ebbe beletartozik az, hogy kézzel-szájjal izgatjuk egymást. Nem azt mondom, hogy ez mindig kötelező, de ne legyen tabu. Vagy akár hogy megmasszírozzuk egymást, vagy ilyesmi, de ehhez mindenképpen kell egy eléggé közeli, önzetlen, odaadó, intim, belsőséges viszony.

Jó néhány komoly kapcsolattal a hátam mögött, ahol így működött a szex, én már egyszerűen nem tudok úgy élvezni egy szexet, hogy gatya le, csajnak bugyi le, berakom, tolom, eldurranok, oszt' cső. Egy éve nincs komoly kapcsolatom, de már 4 hónapja, hogy az utolsó alkalmi dugásba belementem, mert azok ezen a szinten vannak. És ebben már számomra semmi olyan extra élvezet nincs, amit egy recskázással ne érnék el, szóval ennyi erővel inkább kiverem, orgazmusom ugyanúgy van, és megspóroltam egy csomó időt, 34 éves vagyok, már elértem azt a kort, ahol a minőséget értékelem és nem a mennyiséget, az, hogy hány nőt sikerül megdugnom, utoljára 10 évvel ezelőtt számított, mert az egómnak kellett, meg lehetett vele a haveri körben frenkizni.


De amúgy nem alkalmi, komolyabbnak induló csajokkal, ahol már kvázi járás volt, főleg a 38-40+ korosztályú nőknél tapasztaltam, hogy totálisan nulla a szexuális kultúrájuk. Levetkőznek, kifekszenek, és várják az áldást, legfeljebb rámarkolnak a brére, és rántanak rajta párat, mielőtt beraknám, de ennyi. Ez rohadtul kiábrándító.

2017. jún. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az orális szex alap,de csak akkor,ha tudtam előtte tisztálkodni. Enélkül ujjazás,csiklóizgatás ujjal. Análban nem csinálnám. Minimális anális izgatás az elmegy (nem ujjazás). Sok póz,csókolózás.

L

2017. jún. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Előjáték, orál, sok csók, simogatás, misszionárius plusz mondjuk lovagló pózban aktus. Nekem ilyen a tökéletes. 20/L
2017. jún. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

-a nemi szervek szőrtelensége

-tisztaság, főleg ami a szagokat illeti

-kölcsönös orális szex

-világosság (akár nappali, akár sötétben lámpánál


A fentiek a kötelezőek.

De a fiú nyalja a lány fenekét, több póz, hirtelen nem tudok még mit írni, amikkel semmi bajom és nem számítanak extráknak, de sok ilyen van.

2017. jún. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lovagoljon meges szopni is tudjon. Engedje kutyaba. Engedje misszionariusban 69ben is. Legyen meresz bevallaljon dolgokat es hogy kinyaljam. Engedje h a mellere verjem es engedje h fogjam oket.
2017. jún. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak az, hogy legyen orgazmusa, a többi lényegtelen.
2017. jún. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tisztaság alap. Kölcsönös orál. Előtte azért vlégigcsókolgatom. Aztán meg Jöhet.
2017. jún. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

- tisztaság (jó, ha ránk jön spontán, nem rohanunk el fürdeni, max. nyáron)

- orál, simogatás, csókok, beszélgtés, néha 69 (bár nem szeretem)

- harapdálás, lefogás, néha játékos birkózás

- sötétben vgy világosban, hajnalban, attól függ, mikor "jön ránk" a szeretkezhetnék

- bár mi szinte egész nap kívánjuk egymást, sokszor csókolózunk spontán, vagy esünk csak úgy előjátékként egymásnak (vagy egy szimpla filmezés megy át szeretkezésbe)

- de néha a vad, nyers "dugás" is, mikor már nincs kedvünk szeretgetni egymást, annyira vágyunk a másikra


Anál az nem.

2017. jún. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!