Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valakinek kozos szexualis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek kozos szexualis esete a unokatestverevel?

Figyelt kérdés

2017. jún. 6. 00:48
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos nincs... Neked van? :)
2017. jún. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
18%
Titok
2017. jún. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
87%
Sajnos nincs wtf?! xD
2017. jún. 6. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
50%
Lány unokatesóm,kempingezés volt és megmutatta hogy bioszon mit tanult,hát én így vesztettem el. Azért ha belegondolok mázli hogy nem esett teherbe,mert nem tudtuk hogy mi fog történni mikor ez történik. 14 és 13 évesek voltunk,igaz akkor már maszturbáltam és nem jött ondó csak az átlátszó előváladék csepp.
2017. jún. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
24%

Van ilyen esetem igen, de nem fogom közszemlére tenni!


25F

2017. jún. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
15%
Nincs sajna pedig jó lett volna...! f
2017. jún. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
17%

Nem nincs , szerintem ez beteges , vagy legalábbis nem egészséges semmilyen szempontból.

Ezt ne erőltessétek.

2017. jún. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
64%

Volt, nem vagyok büszke rá.

18/L

2017. jún. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
33%
Mennyi beteg ember..
2017. jún. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
65%
A viszolygó erkölcscsőszöknek jelzem, hogy első fokú unokatestvérrel még a házasság is legális a törvény értelmében, és biológiai oldalról meg az utódnemzés már egyáltalán nem aggályos, mivel genetikailag eléggé távol állnak egymástól ahhoz, hogy a beltenyészetet elkerüljék. És manapság az ilyen kapcsolatok azért ritkulhattak meg, mert az internet térhódításával és a közlekedés fejlődésével az emberek megmozdulási hajlandósága (pl. más városba megy középsuliba, vagy főiskolára, vagy máshol vállal állást) kitágította azokat a határokat amin belül ismerkedni tud, így az egyes populációk nem korlátozódnak egy egy településre, vagy egymáshoz közel eső települések csoportjára. Így lehet, hogy a rokonokat egyre jobban elkerüljük, és kialakult, hogy családon belül egyáltalán nem és az "fúj fúj, rossz rossz". Pedig semmi extra nincs az unokatestvérek közti kapcsolatban.
2017. jún. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!