Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fesztiválokkal kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fesztiválokkal kapcsolatban mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Mennyire "könnyű" ott nőket felszedni?

Most lesz az első fesztiválom, a Sziget, szóval még nem igazán tudom mire számítsak.

Csajok, hogy menjenek oda a pasik?

Mennyire nehéz egyébként piát becsempészni mert odabent eleg drága? :D

És ha van kedve balakinek beszélgetni rám írhatna privátban és beszélhetnénk a fesztivállal illetve szexualitással kapcsolatban vagy bármivel :D

Egyébként 19/F vagyok, vékony sportos alkatú, szőke haj zöld szem...



2017. jún. 10. 16:05
 1/10 anonim válasza:
93%

Ásd el a piát, amikor még nincs Sziget. Majd kiásod, amikor már bent vagy :D


Ittas, szingli csajok. Szerinted? :D

2017. jún. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Mivel a legtöbbnek cucc van az italában, simán lefekszik veled, magáról se tud, nemhogy hogy te ki vagy, azt csinálsz velük amit akarsz...
2017. jún. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Monsjuk ez szerintem egy elég demagóg hozzáállás, nem mindenki cuccozik aki fesztiválokra jár...
2017. jún. 10. 16:13
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

5 fesztiválon voltam életemben eddig. 2x Sziget, 3x Sound.


A Szigeten egyszer egy holland csajjal dugtam, az egyik Soundon pedig egy "fesztivál barátnőt" találtam, akivel minden este együtt aludtunk és szexeltünk amíg tartott a fesztivál.


Lehet találni, én is minden alkalommal próbálkoztam, de ne szontyolodj el ha nem jön össze. Ne csak a szexért menj fesztiválozni, úgy nem lesz rossz érzés ha mégsem lesz semmi.


Nem vagyok egy nagy nőcsábász, életemben kb 10 év alatt kicsivel kevesebb, mint 10 nővel voltam.

25/f

2017. jún. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem demagóg, nem fogok mindent elmondani amit tudok, ennél rosszabb a helyzet, legyen ennyi elég. Az még hagyján hogy sok a cucc, az a jéghegy csúcsa...
2017. jún. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

sziget nagyon barátságos hely. könnyű szóba elegyedni bárkivel. Mindenki nagyon kedved.


Nem vagyok egy tipikus csajok álma vezérbika persze nem is ronda, de még is mindig volt csaj társaságom és én soha sem kezdeményeztem. 1x volt szex is, felejthetetlen volt:)


Az idei szigetre 5év után nem megyek. ilyen nevekkel kapják be.

2017. jún. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 HarciCsiga ***** válasza:
31%
en bent fogok melozni a feszten es mivel elobb bent vagyunk mar az epites ideje alatt igy szoktam es tudok is bevinni alkoholt ha erdekel mindent bolti ar mesfelszeres betudok vinni elore(ertsd 1000forintos piat 1500ert tudom atadni 10000rest 15000ert) ha valakit erdekel irjon es megbeszeljuk akar a fesztival elotti hetekben is :)
2017. jún. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Az igen 16:25-ös, Fidelitasba beléptél már ?
2017. jún. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Áhh nem ahogy nézem jobban tud fogalmazni mint a Fidelitaszos pártkatonák xD
2017. jún. 10. 21:32
 10/10 anonim ***** válasza:

Elöször fesztiválon az éven voltam, egy szombaton EFOTTON...


28 éves fiu vagyok.


nincsenek barátaim, úgyhogy egyedül mentem. Járkáltam csak fel-alá (26 km)


matt részegen smároltam 1 csajjal, de összesen talán 4-5 mondatot beszéltem ott emberekkel, azt is matt részegen. :(


Hazafelé meg a kapunál szóba elegyedtem egy nővel, meglepő módon egy rondával...pedig szép lányok is szóbaelegyednek csak ugy fiukkal...ja csak nem velem, hanem a joképüekkel...


Na szóval ronda csaj, jöttem vele haza vonaton, de rögtön kezdte ott adagolni, hogy furcsán kommunikálok, ugyhogy átmentem egy másik kocsiba inkább, nem vagyok kiváncsi az ilyen véleményekre, cikiztek engem már életemben eleget :(


szigeten hasonló lesz szombaton...fizetésemből telik ilyesmikre, de szociális képességeket nem lehet pénzért megvenni :(


ÚGY GONDOLOM, HA CSAJ VAGY VAGY HA JÓ KÜLSŐ ADOTTSÁGÚ FIÚ (semmi extra, csak pár férfias testi jellemző) akkor nagyon könnyen szexelhetsz.


***aki meg fent azt magyarázta, hogy 10 év alatt 10 nővel volt, de abból rögtön kettő fesztiválos barátnő...JÓ NAGY KAMU vagy ember, nem kell itt szerénykedni...

2017. aug. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!