Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hölgyek/Nők. Leírnátok, hogy...

Hölgyek/Nők. Leírnátok, hogy mi az a dolog vagy azok a dolgok ami (k) egy pasit lehetséges párkapcsolatra alkalmassá tesznek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy mi az ami miatt egy srácot eltudtok képzelni mint hosszútávú kapcsolatban a párotok? Itt Gyik-on olvastam már magasság és testsúly elméleteket de engem a ti véleményetek érdekelne. Légyszi kort írjatok. Előre is köszönöm szépen. 18/F

#Hölgyek/Nők.
2013. jún. 20. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen magasság testsuly határozza meg legyen számomra benne valami vonzó külsöre és belsőre is ha ez nincs meg még rövidtávra sem hosszutávra meg csak olyannal aki : határozott, magabiztos, megbizható, gondoskodó, családcentrikus és benőtt már a feje lágya :)
2013. jún. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

kelle egy alap vonzalom hogy valami tetszen benne. Itt nem a kigyutrtakra gondolok. De vannak külső kritériumok és ezt midnnekinek szive joga megválasztani. Nekem pl mindig mániám volt a magasság. Én 160 cm avgyok iyg nem gopndol hogy angy kivánság hogy egy pasi legyen nálam magasabb még akkor is ha magassarkút veszek fel. nekem ez fontos volt, valahogy ettől érzem magam biztonságban egy ember mellett.

Fontos hogy egy legyen a jövő képe a két embernek egy komoly kapcsoaltnál angyon ne különbözzön mert az konfliktushoz vezet.. Egyezzen a gondolkodás hogy mi fér bele mi nem. Az sem jó ha mondjuk az egyik otthon ülős a másik bulizós. Ezeken sok kapcsolat elbukik. AMi a legfontosabb hogy legyen kész az emebr egy komoly kapcsoaltra. Tini korban és a huszas évek elején sok fiatal még nem áll készen rá de ez nem is olyan nagy baj, a legtöbb emebrnek kell szórakozás hogy kiélje magát csak ezután tud nyugodt boldog tartós kapcsolatban élni. Valkinek nem kell ez sem, nincs két egyforma ember. Én pl mindig csak komoylat akartam, persze nem lett mindből az de ez természetes. Sosem votlam bulizós de társaságba szerettem járni. Örülök hogy volt is ár hosszabb rövidebb kapcsolatom mivel igy jön rá az ember mit is akar igazán, mi is a fontos neki egy kapcsolatban. kb 25 éves korig rengeteget változik az ember. 29/N (5,5 éve vagyok együtt a férjemmel)

2013. jún. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nőktől nem fogsz őszinte válaszokat kapni. Ami valójában fontos nekik a magasságon és a súlyon kívül, az a jóképűség, a pénz és a farokméret.
2013. jún. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Legyen a pasi családcentrikus. Na persze, meg kisdisznó. Azt ne mondjátok már nekem, hogy a jóképű, kigyúrt, apuka bmwjével a wcre is azzal szaladgáló, minden csajt megdöntő szépfiú annyira családcentrikus lenne. Vagy mégis? Mert azt látom, hogy az egyetemista csajok többsége kevés unszolás után is kötélnek áll egy ilyen pasi szavára. Tisztelet a kivételnek.
2013. jún. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#2 gratulálok, és sokáig!!:)

#4 én is ezt tapasztalom...

2013. jún. 20. 12:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Okos, intelligens, művelt minden szempontból, inkább reálos vagy műszaki beállítottságú, praktikus, tudjon javítgatni ezt-azt, hallgassa végig a lányt, de ugyanakkor ne hagyja csak őt beszélni, mondja el konkrétan a véleményét, akár ellenkezzen is néha (számomra az tud vonzó lenni, ha azzal tudok visszaválaszolni, hogy "igen, de"), szeresse és törődjön a családdal, gyerekekkel stb. (22/L)
2013. jún. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!