Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom hamar elmegy. Mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom hamar elmegy. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Nos, az van, hogy elkezdünk szexelni, eltelik 3 perc kb, és elmegy... Régen nagyon jó volt a szex, újonnan lett ilyen. Előjáték már nincs is...:( mit tehetnék én?

18/L



2017. jún. 13. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nincs elojatek?? Beszélj vele,ha nem változtat dobd ki
2017. jún. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Legyen előjáték és csinálja a stop&start-módszert
2017. jún. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Előjáték már nincs is...:( mit tehetnék én?"

Nem fekszel le vele. Ez a srác már csak kihasznál téged, kvázi "ürítőedénynek". Előjáték nélkül csak neked esik, ez alkalmanként előfordulhat, de normális kapcsolatban nem lehet rendszeresen így, mert az a te igényeiddel és általában veled való maximális nemtörődömséget jelzi és az érzelmi kötődés hiányát. Vagy: fáradt és csak le akarja ereszteni a gőzt, de rendszeresen ezt akkor sem lehet hagyni. Ez nem kapcsolat, hanem a kihasználásod.

Ne feküdj le vele, és beszéljétek meg, hogy ez neked nagyon nem jó így, és változtasson. Ha pedig nem hajlandó erre, akkor sajnos ennek a kapcsolatnak vége.

2017. jún. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb pasi ebben a korban bírja a két menetet. Szóval előjátékként elégítsd ki és 5-10 perc múlva már megint áll a dákó.
2017. jún. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előjáték ahol ha elsül a második kört tovább bírja az hogy milyen hamar képes a szerszám működni attól függ mennyire kívnája nálam pl ha magam csinálom elsülök és vége de egynővel akit kívánok van hogy le se lankad még második lövés után se.
2017. jún. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ez annak a jele hogy csak túl akar esni a stresszes szexen.


sajnos nem figyelsz rá eléggé

2017. jún. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jol nyakon kell b***ni.


Elnezest az erzo lelku ferfiaktol, fe tenyleg! :D

Egyszer kezdte ezt el az exem, eloszor megerto voltam, mert "biztos faradt" "stresszes" stb. De miutan jopar alkalommal ket perc volt a szex, akkor leultem vele, hogy ezt most fejezze be, es ne engedje el magat, ne izguljon, elvezze.

Ahogy telt az ido, egyre tovabb birta. :)

2017. jún. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előjáték nélkül egy guminővel is szexelhet a csávó.
2017. jún. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem tudom, én általában elkezdem masztizni, aztán 3 másodperccel az orgazmus előtt abbahagyom. Várok 2-3 percet aztán újra nekiindulok. Általában ezt sikerül végig vinni úgy 20-szor. :D 28/F
2017. jún. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!