Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 éves szűz srác vagyok hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves szűz srác vagyok hol veszítsem el? 18/F

Figyelt kérdés

Buli? Prosti?


Félek a nemi betegségektől



2017. jún. 13. 19:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bátortalan és felénk vagyok
2017. jún. 13. 19:10
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kigyurva
2017. jún. 13. 19:13
 3/13 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Tényleg ennyire fontos ez? Most csak azért elveszíteni, hogy el legyen veszítve, szerintem teljesen felesleges. Találj magadnak barátnőt, és majd történik, aminek történnie kell. És akkor legalább nem egy egyszeri alkalom lesz, hanem utána szexeltek, amennyit csak akartok. De ha most elveszíted egy prostival, abban mi lesz a jó? Ha nincs a láthatáron semmi csaj, akkor utána is ilyen szerencsétlen leszel, nem fog változni ettől semmi.
2017. jún. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Próbálj edzeni inkább. Hidd el sokat jelent, elsősorban nem másmiatt, hanem önbecsülésnek tesz jót.

Ha van önbecsülés, tudod hogy nrm lógsz ki sehonnan, akkor menni fog az ismerkedés.

Ha ez nem megy akkor egy prosti, de nem ajánlom.

(tipp: fogadd el magad, járj fürdőbe, otthon aludj meztelen. ha nem is gyúrsz eltudod fogadni magad)

2017. jún. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Reinkarnáció. Én is szűz vagyok,de remélem egyszer ikrek leszek.
2017. jún. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem annyira fontos dolog ez, hogy csak ezért fizessél valakinek... De te tudod persze.
2017. jún. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Alkalmi szex is érdekelne

De hol melyik oldalon lehet ?

2017. jún. 13. 20:43
 8/13 anonim ***** válasza:
Itt nem.
2017. jún. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Velem.
2017. jún. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ti nem értitek én speciel 19 évesen veszítettem el hasonlóan bátortalanság miatt pedig lett volna alkalmam rá. Próbálj bevágodni 1 csajnál akivel ugy gondolod ,hogy benne lenne de ne ugy kezdj nála ,hogy rájöjjön hogy arra mész hanem csak ismerkedni akarsz:) ja és már egy ével elötte azt kamuztam hogy elveszitettem >.<" gondolom még tanulsz igy suliban elég "könnyű" dolgod van egyébként.
2017. jún. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!