Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert akadt ki a baratom azon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert akadt ki a baratom azon h egy fergeteges orgazmus utan nevethetnekem tamadt?

Figyelt kérdés
Tokre furan nezet ram h akkor most mi van mar. Szerintetek azt hiszi h kinevettem ?
2017. jún. 14. 06:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg...
2017. jún. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem olyankor mindig sírhatnékom van a boldogságtól. :D Mindig megkönnyezek egy jó orgazmust
2017. jún. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én csajom olyankor azt is elfogadná ha aztmondanám neki megcsaltam... olyan nyugodt és boldog
2017. jún. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Félreérthető volt!Egójának nem tettél jót.:)

Én is mindig bolgdog vagyok utána,meg hihetetlenül kedves.Ezt teszik azok a fránya hormonok.:-)

2017. jún. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert béna, ahelyett, hogy örülne, hogy ilyen mámorító érzést adott, hogy kicsattansz a nevetéstől.
2017. jún. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Barátod nem konyít a biológiához.

Az okozott orgazmus olyan mértékben termelt endorfint, aminek hatására a dopamin gátak jelentősen felszabadultak és nagy mennyiségű dopamin árasztotta el az agyad ami eufóriát okozott, és ez az állapot megnyilvánulhat kontrollálatlan, akár hisztérikus nevetés formájában is.

Röviden, maximálisan kielégített.

2017. jún. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 vagyok: Pontosabban a biokémiához.
2017. jún. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hat jo

Mert engem is meglepett a reakciom azert ...

Nem szolt semmit csak furan nezet :-)

Beszeltunk es azt mondta olyan volt mar h egy lany epsirta magat de h felnevessen, olyan nem volt meg.

2017. jún. 14. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!