Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, miért csináljátok ezt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy manapság divat, hogy sok hetero lánybarátnő csókolózik egymással buliban, a legtöbbször arra hivatkozva, hogy ez a pasikat izgatja, meg hát sok alkohol mellett feloldódnak a gátlások, és hát "miért ne"... na de mégis, én heteroként el sem tudom képzelni, hogy akár egy szájrapuszit adjak egy lánynak, nemhogy smároljak vele!! szerintem ez gusztustalan, és voltam már nagyon részeg, mégis, eszembe se jutott, pedig elég sok lány is vett körül. ti hogy nem undorodtok ettől, vagy ennyire motivál, hogy a fiúkat izgatjátok?? mert azt más, kulturáltabb, számotokra is élvezetes módon is lehet..vagy ti ezt élvezitek? mert nekem alap, hogy mivel csak a pasikhoz vonzódok, csak a pasikkal élvezek minden szexszel kapcsolatos dolgokat, és egy nyelves csók azért már bőven nem fér bele a baráti simogatás, kézfogás, stb kategóriába.

18/L



2017. jún. 14. 17:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
hát engem felizgat, pláne részegen, be is nedvesedek tőle, de ezt természetesen nem tudják
2017. jún. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Akik ezt teszik nem heterók. az csak a mese része :)

Heteró vagyok !!

Nincs az az ital mennyiség,hogy egy nő közeledését elfogadjam .)

2017. jún. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%

1,Ez nem újdonság.

Régen a lányok konkrétan egymáson gyakorolták,hogy hogyan kell csókolózni,és ez még rendszerváltás előtt volt..

2,A lányok többsége biszexuális,így nyilván ez nem probléma számukra...

3,Más szexuális tevékenységét teljesen felesleges a sajátodhoz hasonlítani.

2017. jún. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
jó, de itt azokra gondolok, akik erősen vallják, hogy heterók, mégis ezt csinálják..
2017. jún. 14. 17:45
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Sok lányban van biszex hajlam,általában ők csinálnak ilyeneket.
2017. jún. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
58%
az ilyen lányok szerintem szeretik a 3 ast is :D
2017. jún. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
73%
olvastam a cikket ami szerint a nők pupillája kitágul a női leszbi szextől is emiatt mondják hogy a nők biszexek de inkább csak az szerintem hogy rájuk másképp hat a szexualitás attól még taszíthatja hogy kitágul a pupilla egy horror filmnél is kitágul a férfiak meg nincsenek annyira kiszolgáltatva szexuálisan emiatt nem tágul talán ki na mindegy egyszerűen egy tényre nem lehet egy cikket alapozni mert ez olyan mintha azt mondanám egy szellentésre ami közel van hozzám de bevan csukva a szemem hogy hurrikán
2017. jún. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
de, eléggé nagy dolog, bár én inkább gusztustalannak mondanám:D és a miértjét keresem még mindig.
2017. jún. 14. 18:04
 9/24 anonim ***** válasza:
amúgy F vagyok
2017. jún. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
12%
nem tom én már csókolóztam lánnyal de nem volt rossz meg semmi de nem vok leszbi
2017. jún. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!