Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kéne változtatnom, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne változtatnom, hogy ne én legyek a tökéletes fadarab barátnő?

Figyelt kérdés

Nem szeretek felül lenni, mert (saját bevallásom szerint) elég kövér vagyok (ezen dolgozok már elkezdtem fogyózni)és pillanatok alatt kifáradok, és az sem igazán jött be, hogy a számmal csináljam.

Eddig egy barátom volt mindketten tapasztalatlanok voltunk.

18/L



2017. jún. 15. 08:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Továbbá az is érdekelne, hogy érzékenyebbé lehetne-e tenni a mellemet valahogy? Elég nagyok (mások szerint) és a volt pasim nagyon szerette izgatni őket, de engem teljesen hidegen hagyott, kicsit sem izgatott, na jó talán egy icipicit, de semmi komoly. Nem esett rosszul, de felizgulni se tudtam ettől, csak azért hagytam, hogy csinálja mert ő szerette.
2017. jún. 15. 08:17
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha fogyózol az joóóó!:)Ha fárasztó például lovagolnod akkor azt hanyagoljad,a fiú más pózokban is megtud dolgozni.

Orális az mondjuk biztosan jól esne a barátodnak,de ha nem akkor is foglalkozhatsz a legnemesebb testrészével,kézzel esetleg nyalogatod,puszilgatod meg hasonlók,ha ez belefér még neked.

2017. jún. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hát igazából kb mindig csak az volt, hogy ő volt felül, mert nekem nem igazán ment felül oldalról egyszer csináltuk, de nagyon béna volt hátulról kétszer és eléggé fájt pedig nem volt neki hatalmas.

(Már szakítottunk.)

2017. jún. 15. 08:25
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Jók ezek a pózok,alkalmazkodjatok a lehetőségekhez.
2017. jún. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyforma a mellek érzékenysége,van akinek erogén zóna,van akinek semleges az egész,ezen nem tudsz változtatni.Előjátéknál inkább alul izgasson ott biztosan érzékenyebb vagy.
2017. jún. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A szex a legjobb fogyókúra (szokták mondani, és milyen igaz), bár inkább edzésnek nevezném. :)

Hát az orális szex, az nagyon jó tud lenni mindkét fél számára, de kell hozzá egy nagyfokú bizalom, mivel sokan anélkül nem tudnak kellően ellazulni. (sem az adó, sem pedig a fogadó fél)

A mell jellemzően kezdetben eléggé inaktív erogén zóna, és csak hosszas stimuláció után válik kellően érzékennyé, de ha egyszer "ráérzel", onnantól kezdve nagyon fel tudsz majd izgulni tőle. :)

Egy megfelelő partnerrel nem hiszem, hogy lesznek gondjaid.

23/F

2017. jún. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Bocs, de csupán elhatározás kérdése, hogy ne csak feküdj.

Lehet, velem van gond, de én alul is szoktam elég intenzíven mozogni. ;)

Az elég cink, ha 18 évesen kifáradsz. Nem a súlyod, hanem az állóképességed a gond! Nem fogyózni kell, hanem sportolni!

Azzal nem tudom, mit lehet tenni, ha az orált nem szereted, ilyen nálam nem volt. Esetleg 69? Akkor neked is jó közben. Játsszátok azt, hogy te diktálod közben a tempót, és a pasi lemásolja.


Majd belejössz, jobban fogod élvezni, és majd lelkesebb leszel. ;)

2017. jún. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk a szex pont egy olyan dolog, amit tanulni lehet, sőt kell. Ehhez meg kell egy normális partner, akivel meg lehet mindent beszélni, aki szívesen kísérletezget és nem csak dugni akar mindenáron ...


Mondjuk nem vágom, hogy kövéren miért nem szeretsz felül lenni. Nekem bejönnek a duci csajok és eddig mindegyik vidáman lovagolt rajtam önszántából :-D

2017. jún. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
5%
Ahogy így leírod veled baromi szar lehet, semmit sem akarsz, csak feküdni. Akkor megba..hat az ember egy párnát is. Kapd össze magad mert szégyen amit írsz.
2017. jún. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%

Nagyon béna vilt és már szakítottatok is?

Azért szakítottatok, merta srác nagyon bén avolt, vagy azért szakítottatok, mert te nagyon béna voltál lovaglásban és nem vagy hajlandó szájjal csinálni és még kövér is vagy saját bevallásod szerint? Vagy mert a melleidet is hiába izgatta, nem tudtál felizgúlni?

Ne érts félre, nem kötekedni akarok, de a saját hibáidat olyan kis szelíden fogalmazod, de a pasi már mindjárt béna... Mindketten tapaszatalatlanok vagytok, nem csak te, a pasi is!

2017. jún. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!