Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem találkozok szinte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találkozok szinte soha gyakoris pasival?

Figyelt kérdés
Vagyis napi 3-5 szexet akar minimum és bírja is előjáték nélkül minimum fél óráig egyenként, végig kőkemény neki és egymás után tudja nyomni, nem lankad le. Addig nem végez amíg nem okoz orgazmust, többet is és persze szenvedélyes de figyelmes is. Ugye ilyenek a fèrfiak itt, de akkor miért találkozik alig ilyen pasikkal a való életben? Ennyivel jobbak a gyakoris pasik mint a többiek? Mert azt nem hinném hogy csak szájhősködnek.

#férfi #tökéletesség #szexisten #adonisz #Gyakoris pasi #fèrfias
2017. jún. 15. 18:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván csak szájhősök :D Pasiként mondom, hogy csak nagyszájú az összes, itt úgyse kell bizonyítani, mindenki azt mond amit csak akarsz, akár én is mondhatom, hogy 25 centi, vastag és sose lankad le, ja és amíg nem okozok több orgazmust el se élvezek...na de persze ez nem igaz :D
2017. jún. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én ennyit azért már nem ígérek. De azt stabilan tudom hozni... 😉
2017. jún. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
#1 Nem igaz, mert amúgy 30 centi, ugye? :DDDD
2017. jún. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Hát én erre nem vagyok képes, de sosem volt még panasz rám, ha a péniszem nem birja már, vannak más mpdszerek is egy nö kielégitésére. Annál csodálatosabb érszése meg nem is lehet egy férfinak, hogy egy nö töle megy el!

Söt azt sem szégyenlem, hogy a péniszem mérete sem hatalmas nagy, sosem volt ez még probléma, és nem is érdekel, nem teszem az agyam emiatt és kamuzok hülyeségeket forumokon..

2017. jún. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Dehogy.Csak 15cm. De a többi szinte teljesen stimmel.
2017. jún. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
42%
Én miért nem találkozom "gyakoris" csajokkal, akiknek bomba alakjuk van, okosak , szépek, azt lesik a szexben, hogycéppen mire vágyom, és örömmel eljönnek focimeccsre, vagy horgászni, mert nem hinném, hogy csak szájhősködnek.
2017. jún. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
34%
#6 az én volt bnöm ilyen, csak elhagyott az a k...
2017. jún. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Amikor az asszonnyal összejöttünk, meglepődött, hogy zsinórban bírok többet is. A rekordunk napi 9 vagy 10 azt hiszem. Addigra rendesen kifulladtunk. De a lényeg, hogy azt mondta, azért 40 évesen van tapasztalata, de ilyennel még nem találkozott. Én azért nem erőlködöm azon, hogy órákig bírjam egy lökettel, mert teljesen felesleges. Ha el is élvezek, mehet a kövi. (kivéve óvszer esetén). Így teljesen triviális, meddig bírom. Az első gyors, a többiért meg kell dolgozni. Én viszont azt furcsállottam, hogy neki egy orgazmus után bezár a bazár. (egy időre legalább is, így általában késlelteti magának, amikor lehet) Korábban azt hittem, hogy a legtöbb nő képes többször is elélvezni egymás után. Neki viszont szinte fáj utána.


26/F

2017. jún. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Sokan csak kamuznak itt, viszont én valóban magas szinten művelem a szexualitást.
2017. jún. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
na most akkor félre értésben vagy ez nem a gyakori közeg hanem én vagyok
2017. jún. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!