Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akire a legjobban vágytatok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akire a legjobban vágytatok, azt végül megkaptátok?

Figyelt kérdés

Szóval akire annyira vágytál, hogy még attól is remegett a lábad, hogy rád nézett.

Mi lett belőle?


2017. jún. 16. 23:26
1 2 3
 11/30 Missi_Key ***** válasza:
nem létezett....
2017. jún. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
huuu :) hat meg semmi nem lett belole...O elkoltozott kulfoldre. Sosem felejtem kozepiskolaban hanyszor elvesztunk egymas tekinteteben.Amikor tizmeterrol meglattam hogy jon,a torkomban dobogott a szivem.Utana is voltak fiuk,es lesznek is az eletemben...de Ot sosem felejtem el... En turelmesen varom,hogy bukkanjon fel az eletemben :)
2017. jún. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Akik együtt is élnek azzal akik iránt ezt érzik őszintén szerintem nagyon szerencsések. :)


Utolsó, én is azt érzem, hogy hiába lesz más férfi az életembe, ez nem múlik csak úgy nyomtalanul el.

2017. jún. 17. 02:22
 14/30 RoseTyler ***** válasza:
100%
Nem. Foglalt volt, nem kellettem neki. Azóta eltelt tíz év, és már nem gondolok rá, nem vágyom rá. De a lábam, azt hiszem, még mindig remegne, ha véletlenül összetalálkoznék vele valahol. De az már csak a régi berögződés miatt lenne. 33N
2017. jún. 17. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Néhány hete a szemem láttára jött össze valaki mással.
2017. jún. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem, pedig sokat küzdöttem. Ő most mással van. Már nem gondolok rá, bár néha álmodom róla. Valahogy tudat alatt nem tudom elengedni,de élem tovább az életem. Talán egyszer még összesodor minket a sors..
2017. jún. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%
Idáig mindig megkaptam, de utána már nem is érdekeltek. Jó volt levadászni őket. 30/f
2017. jún. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Évekig gondoltam rá, de mire végre eljött az a pillanat és megtörtént nagyot csalódtam. :( Elég ügyetlen és gyors volt a srác. Nem is lett folytatása, egyszer feküdtünk csak le
2017. jún. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:
Nem
2017. jún. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Még én magam se hittem el, hogy én valaha kelleni fogok neki. :) Több, mint másfél év vágyakozás után kiderült, hogy ő is valahogy úgy érez irántam, mint én iránta. Következő hónapban lesz 1 éve, hogy együtt vagyunk, azóta is imádjuk egymást!!! :)
2017. jún. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!